Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, benneteket zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, benneteket zavarna, ha a barátnőtök reggelente visszahúzna még az ágyba?

Figyelt kérdés

Én szeretem visszacsalogatni a barátomat még reggel, vagy nem engedem felkelni (nem a "kisdolgát" akarja elvégezni csak a napot elkezdeni) de ő annyira ezt nem értékeli.. :S

Pedig én úgy örülnék még egy kis reggeli hancúrnak. Rosszul csinálok valamit? Nem büdi a szám, mindig én kelek előbb és ha mélyen alszik, akkor van időm fogat mosni, kicsit összekapni magam.


2016. jan. 6. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna. :D
2016. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:

Na azért nem mindegy,hogy csak menne,vagy épp majd behugyozik! :D

Ha utóbbi,akkor hagyd neki.


Amúgy egyáltalán nem.

2016. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátomat nem zavarja, ha nincsen majdnem késésben a munkából, gyakorlatilag mindig vissza tudom húzni :D (Pedig összekapni se szoktam magam előtte xd)
2016. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, sôt kifejezetten tetszene:)
2016. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek nem megy a reggeli szex- kómásan, félálomban, előre gondolva a napi teendőkre. Én ugyan nyitott vagyok mindig, de reggelente, sőt, inkább a teljes délelőtt, nem igazán szeretnék szexelni, sosem ezen jár az agyam. A párom is ilyen, ugyan van reggeli merevedés meg minden, egyszer-egyszer ki lehet használni, így szökőévente egyszer, de nem szereti ő sem a dolgot. Meg nem is feltétlenül az, hogy te nem vagy büdös, ha ő még nem mosott fogat, nem mosdott meg, az zavarhatja. Engem legalábbis zavarna, ha nem érzem magam szexre alkalmas állapotban, akkor az én hangulatom is olyan, amilyen.


Vannak, akik egyszerűen nem hívei a reggeli szexnek. Ha egyébként te is nyitott vagy máskor is szerelmeskedni, nem csak reggel, akkor próbálj meg megértő lenni vele szemben, a világ nem mindig olyan, mint Hollywoodban.

2016. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb egy reggeli bemelegítő reszelés. Királyság!
2016. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!