Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segitsen nem tudom mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb baratnom szerelmes nagyon nagyon egy fiuba ..a fiu ezt nem visszonozza..baratnom amikor vissza olvassa a regi uzeneteket amiket a fiuval beszelt mindig sir..nem tudom hogxan vigasztaljam meg..van amikor megvagja sajat magat is...mostmar nem de regebben tobbet csinalta ezt...szeretnek neki segiteni de mar nem tudom hogy hogyan..rengeteg dolgot megprobaltam de alig ha hasznalnak a szavak valamit ..valaki segitsen mit tegyek a baratnommel..

Egy lany aki szeretne segiteni a baratnojenek



2016. jan. 8. 22:14
 1/3 anonim válasza:
Találjatok arra alkalmat amikor csak ti hárman, vagy csak a barátnőd meg a srác van egy "légtérben" és frontálisan kérdezze meg tőle. Sokkal jobb azonnal megtudni mint mástól hallani.16/f
2016. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem szereti viszont :/
2016. jan. 8. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
ebben sajnos nem tudsz mit segíteni. ezt magában kell elrendeznie, neki kell túllépni rajta
2016. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!