Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Őrülten szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok a töritanárnőmbe és lány vagyok! 13 éves! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy elment az a törtanár aki már nagyon rég tanított az iskolában és nagyon jól meg minden,és aztán ő elment! Aztán jött még egy csávó akit 2 hónap után kirugtak és utána jött egy nő...! És a mi iskolánk olyan hogy össze van kötve az ottani óvodával (de persze az ovodások nem szoktak átjárni az iskolai részre) és mondták az osztálytársaim hogy ők óvodából emlékeznek rá hogy ő nekik az óvodában néptánot tanított! És most tanít előszőr iskolában! Romániába született és már több mint húsz éve magyarországon él! De néhány szót furán ejt és nagyon aranyos!:D És minden osztálytársamnak persze azt mondom hogy áhh ez a tanár mekkora egy segg és hogy bla bla bla bla... De nagyon szeretem és egész nap rá gondolok és ha az egyik nap nem jön iskolába akkor én....konkrétan összeomlok..!! És persze ezt nem fejezem ki az osztálytársaim meg úgy senki előtt mert persze nem akarom hogy bárki is megtudja..!!! És nem tudom hogy hány éves a tanárnő de kinézetre nagyon fiatal! Tudom hogy abból még semmi nem biztos de kb. Oyan 30-as lehet szerintem! És ezt most nem azért mondom mert azt akarom hogy viszonozza az érzéseimet (ch...persze .... nem is tud róluk) hanem abba kéne segítség hogy ne így érezzek mert elfelejteni nem akarom csak azt szeretném hogy ha jóban lennék vele és tudnék vele beszélgetni!! És egyébként nagyon érdekes és ízlésesen humoros személyiség és gyönyörűszép nagy barna szemei vannak!!!:) És nagyon kérek mindenkit hogy ne írjatok rossindulatu komenteket mert teljesen ki vagyok már így is borulva és több dolgot nem tudnék elviselni! Úgy hogy ne írjatok olyan dolgokat hogy kerüljem meg hogy felejtsem el mert mondtam hogy nem akarom elfelejteni! Kérlek titeket.....segítsetek....nagyon egyedül érzem magam és nem hiszem azt hogy csak én egyedűl vagyok a világon de hogy ha egyszer nem érzem így jol magam akkor nem...! Mit tegyek?

2016. jan. 9. 22:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen aranyos értelmes lányt még életemben nem láttam :)

15/F

2016. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
6%
Gyanúsnak tűnik ez nekem.
2016. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazábol én először ezt a kérdést nem akartam kiírni mert féltem hog olyan....nem tudom...hogy olyan nyomoréknak fogok tűnni de amikor láttam hogy hányan szenvednek ezzel a problémával akkor gondoltam hogy beleugrok mert segítség kell! Csak az én esetem más mert én tudom hogy nem lehet köztünk semmi, egy a korkülömbség miatt, kettő meg hogy én a fiúkat szeretem szóval nem vagyok biszex sem lezbikus!:) Egyébként elmondani sem terveztem neki hogy mit érzek mert...tudom....hogy abból baj lenne és....tudom....hogy nem az a vágya hogy az első iskolában ahol tanít ott beleszeressen egy valaki pláne nem egy kislány..!
2016. jan. 10. 00:00
 14/29 El Greco ***** válasza:
74%
Érdekes kérdés. Nagyon intelligensnek tűnsz nekem, érettebbnek a korodnál. De ettől függetlenül én is azt gondolom, hogy ez nem szerelem, hanem csak rajongás/vonzódás, mert mondjuk bírod a személyiségét( én is vagyok így 2 tanárommal is amúgy). Előttem írták már az ötleteket, én meg nem tudok újat mondani Neked, de sok sikert kívánok.
2016. jan. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Kettő tanároddal is így vagy? Azta, az nem semmi! És én érzem mgm szarul...!
2016. jan. 10. 01:04
 16/29 anonim ***** válasza:
38%
Remélem az "éretebb" és "értelmes" kifejezéseket szarkazmussal értitek..
2016. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 El Greco ***** válasza:
70%
Utolsó attól függ. Érzelmileg lehet, hogy szarkasztikusan érteném, de értelmileg és szellemileg egyáltalán nem.
2016. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
De az vagy 😍😏
2016. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Mi vagyok?
2016. jan. 10. 01:36
 20/29 anonim ***** válasza:
Írj. Segítek
2016. jan. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!