Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Őrülten szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok a töritanárnőmbe és lány vagyok! 13 éves! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy elment az a törtanár aki már nagyon rég tanított az iskolában és nagyon jól meg minden,és aztán ő elment! Aztán jött még egy csávó akit 2 hónap után kirugtak és utána jött egy nő...! És a mi iskolánk olyan hogy össze van kötve az ottani óvodával (de persze az ovodások nem szoktak átjárni az iskolai részre) és mondták az osztálytársaim hogy ők óvodából emlékeznek rá hogy ő nekik az óvodában néptánot tanított! És most tanít előszőr iskolában! Romániába született és már több mint húsz éve magyarországon él! De néhány szót furán ejt és nagyon aranyos!:D És minden osztálytársamnak persze azt mondom hogy áhh ez a tanár mekkora egy segg és hogy bla bla bla bla... De nagyon szeretem és egész nap rá gondolok és ha az egyik nap nem jön iskolába akkor én....konkrétan összeomlok..!! És persze ezt nem fejezem ki az osztálytársaim meg úgy senki előtt mert persze nem akarom hogy bárki is megtudja..!!! És nem tudom hogy hány éves a tanárnő de kinézetre nagyon fiatal! Tudom hogy abból még semmi nem biztos de kb. Oyan 30-as lehet szerintem! És ezt most nem azért mondom mert azt akarom hogy viszonozza az érzéseimet (ch...persze .... nem is tud róluk) hanem abba kéne segítség hogy ne így érezzek mert elfelejteni nem akarom csak azt szeretném hogy ha jóban lennék vele és tudnék vele beszélgetni!! És egyébként nagyon érdekes és ízlésesen humoros személyiség és gyönyörűszép nagy barna szemei vannak!!!:) És nagyon kérek mindenkit hogy ne írjatok rossindulatu komenteket mert teljesen ki vagyok már így is borulva és több dolgot nem tudnék elviselni! Úgy hogy ne írjatok olyan dolgokat hogy kerüljem meg hogy felejtsem el mert mondtam hogy nem akarom elfelejteni! Kérlek titeket.....segítsetek....nagyon egyedül érzem magam és nem hiszem azt hogy csak én egyedűl vagyok a világon de hogy ha egyszer nem érzem így jol magam akkor nem...! Mit tegyek?

2016. jan. 9. 22:17
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy most bárki is tudna segíteni de azért köszönöm!:)
2016. jan. 10. 08:26
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekkori behatások sok érdekes dolgot hoznak ki az emberből. Ez a nagyon erős vonzalom, mindegy hogy rajongás egy remek ember iránt, vagy egy kicsit leszbikus beütésű vonzalom, a tanárnő számára nagyon kellemetlen lehet!

Ezért a lépéseidet nagyon fontold meg!

Nem mondanám hogy hagyd az eészet a fenébe, mert lehet hogy egy remek tanár-diák (nem szerelmi) viszony alakulhat ki, ami a jövődet bearanyozhatja!

Én annak alapján amiket leírtál, azt javaslom, hogy beszélj vele, és mondd meg hogy te rajongásig imádod. De ne erőltesd a szerelmi indíttatást!

Tiszteled, mert remek embernek tartod, jó tanárnak, és úgy érzed a szeretete, is nagyon jól esik!

Ha mégis lenne leszbikus zöngése a dolognak, az úgyis jön majd magától!

2016. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
88%

Szia. Nyugi ez nem szerelem. Egyszerűen felnézel rá és rajongsz érte. Én is pont így vagyok. Az én tanárnőm (nem töri) alapvetően nagyon mosolygós szóval ha egyszer nem mosolyog akkor aztán bennem omlik össze a világ, hogy mi lehet a baj és képes vagyok akár egy hétig is aggódni érte. Volt olyan, hogy nem volt túl jó passzban és nekem már rögtön úgy tűnt, hogy rám haragszik (egy kicsit bonyolultabb a kapcsolatom vele) és máris hívtam a barátnőmet (nem hozzánk jár) hogy most mit csináljak.

Az, hogy az osztálytársaid előtt mocskolod, sürgősen hagyd abba mert meghalhatja akárki és elmondhatja neki és akkor már nem mosod tisztára magad. Azt tanácsolom, hogy figyelj órán, lássa rajtad, hogy érdekel amit mond.

Van egy jó tanácsom is. Azért a három lépés távolságot tartsd meg, ne feledd ő tanár és amíg tanít első sorban mindig is az marad (még ha idővel esetleg barátok is lesztek).Néha tudatosan ne gondolj rá mert az csak neked lesz rossz. Ha úgy érzi, hogy nagyon rá vagy szállva akkor ő fog távolodni. Egy kicsit fogd vissza magad, de ha látod, hogy őt nem zavarja a közeledésed akkor szüneteken beszélhetsz vele stb. Hidd el észre fogod venni, ha őt sem zavarja és kedvel ha nem legkésőbb amikor elkezdik mondani, hogy nyalsz neki (Még ha nem is!!!!!!!!!!!)

Remélem idővel kialakul egy jó kapcsolat (baráti) köztetek, drukkolok :) 14/l

2016. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%
mondd meg neki, h mivel félév közeleg, javítani szeretnél a tantárgyból, és mit tudnál készülni, hogy jobb legyen a félévi jegyed
2016. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem az egyik legjobb barátnőmbe szerettem bele, szóval ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privibe! :) 16\L
2016. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem az egyik legjobb barátnőmbe szerettem bele, szóval h beszélgetni szeretnél, írj privibe yugodtan! :) 16\L
2016. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2016. jan. 12. 19:41
 28/29 Gazell válasza:
80%
Hát akkor szia, sorstárs! Pontosan ez van velem is, de ez szerintem nem,szerelem, csupán a te tanárod (is) egy nagyon jó ember lehet, inkább példaképnek mondanám, vagy rajongásnak. 😊
2016. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Én vagyok a kérdező, csak idő közben töröltem a kérdést a listámról!


Az a baj, hogy még mindig szeretem a tanárnőt, csak mo st ezerszer jobban vonzódom hozzá! Szoval nem mult el ez az érzés! És próbálom azt hinni hog ez jobb lesz, de nagyon nehéz! És már nem szoktam odamenni hozzá beszélgetni sem, csak akkor beszélek vele ha ő szeretne, és ő jön oda! Probálom elkerülni hogy muljon ez az érzés, és próbálok mássl foglalkozni, de állandóan ő jár a fejemben! Mármint...! Ez pontosan ugy zajlik hogy probáok valami mással foglakozni, de minderöl Ő jut az eszembe! Meg ha pl. netezek és olvasok valamit, valamilyen cikket mondjuk, akkor is az ő nevét látom! (Pl ugy hivják a cikknek az íróját is mint őt) Vagy ha eg filmet nézek akkor az egyik szereplonek az a neve vagy a rendezőnek! Végre tudok másra figyelni, de mintha nem hagyná! És így mégtöbbször eszebe jut! És folyamatosan csak Ő van a fejemben! És egyszerűen annyira szeretem...!

2017. jan. 3. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!