Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, szeretitek, ha a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek, ha a barátnőtök néha romantikázni akar? Kort is írjatok légyszi

Figyelt kérdés
Pl hirtelen romantikus hangulatba kerül és csak úgy elmondja, hogy mennyire szeret, vagy néha kedvesemnek/szerelmemnek szólít, meg ilyenek. (Nem mókuskámnak/nyuszikámnak/mézespuszedlimnek!)

2016. jan. 10. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Utálom, a barátnőm ne legyen romantikus soha, és ne becézgessen. A barátnőm legyen bunkó és köcsöggyereknek hívjon.
2016. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem sokszor kap el a "szeretetroham", barátomat nem zavarja :)

Sőt, inkább talán örül is neki.

2016. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt barátnőm szóval nem tudok tapasztalatból beszélni hogy szeretem-e vagy sem az ilyen helyzetet, viszont alapvetően én romantikus alkatnak tartom magam szóval biztosan szeretném ha neki is lenének ilyen igényei.
2016. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személyszerint örülnék neki (ha lenne barátnöm de amikor volt akkor is örültem volna) de ez inkább személyiség függõ. Van aki szereti és van aki utálja. 15
2016. jan. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szeretném talán de nem tudok tapasztalatból beszélni mert barátnőm se volt de jó lehet
2016. jan. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet romantikus laza:'D
2016. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs semmi gond, örülj neki hogy szeret, az én barátnőm is sokat mondja, meg szivemnek és szerelmemnek hív. Találj ki valami szep becenevet te is, amugy 14 vagyok
2016. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. jan. 10. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne barátnőm, örülnék annak. Én is romantikus tipus vagyok, azon kívül hogy vérengző állatként védeném :D
2016. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülnék neki, legalább tudnám hogy tényleg szeret és fontos vagyok neki :)
2016. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!