Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Segítene valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
na az eset annyi röviden,hogy van egy fiu aki kb. 1 éve tetszik, a legelején mikor megismertem( 1 éve) akkor kedves volt nagyon, aztán egyre kevésbé. Én kb. ugy fél évig vártam,hogy hátha lehetünk csak egyszerüen jó barátok,hogy velem is legyen kedves... nemakarta, akkor mondom 2-őn áll a vásár nemérdekel többet a fiu(de közben nagyon szerelmes voltam belé, de ezt nem mutattam a külvilág felé. aztán mikor én nem lestem,hogy rám fog-e nézni, akkor jött hozzám, kérdezgetett... aztán én is kezdtem utánna érdeklödni, akkor hirtelen közömbös lett. (hetente 1szer találkozunk.) akkor is egy ideig próbáltam, elegemlett, és nem érdekelt, akkor jött ujra ő. És itt tartunk most. Olyanokat csinál, ha pl. én megyek a barátnőmmel sétálni, nagyon sokszor követ végig a szemével,hogy merre járunk, az én ülöhelyem körül áll, és mikor megy el melletem, csak a szemesarkából néz rám. ha melletem megy el, kedves mosolyal néz, és mikor már zavaromban én is mosolygom akkor nevetve(nem gunyos nevetéssel) köszön.(de elötte meg már köszönt.) meg megjegyeztem, néhány ivós estén, mikor ittunk hogy nem tetszik,hogy nem köszön, ahogy viselkedik... és a haja is hosszu volt,mondom eznagyon lányos.... na de nemsokára megváltozott ez az este után. és a haját is ugy vágatta le,hogy az utcán futott utánnam,hogy megmutassa. a csávó német, én külföldön élek. a lényeg az,hogy néha álmodok vele, és ma eszembejutott egy szép álom,és kegyetlen szerelmes vagyok, ti it tenétek ilyen helyzetben??? holnao nagy ellenörzöt irunk. a válaszokat elöre is köszi :)

2016. jan. 10. 08:42
 1/5 A kérdező kommentje:
én 17/l ő 17/fiú , de kb. fél évvel idősebb tőlem. Éas egy bolond kérdés, de szerintetek tetszek neki??
2016. jan. 10. 08:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki
2016. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de ez csak az én véleményem és én hajlamos vagyok mindenben a szerelmet látni.

Na de szerintem a haja miatt is meg ha radmosolyog és köszön. És mindig néz. Szerintem szeret :)

2016. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :3
2016. jan. 10. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
ahaaaaaa :D
2016. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!