Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Írtam már ezelőtt, de kicsit kevesebb infóval... :)


Van egy lány az osztályból, van pasija. Sok volt már neki, nem találja az igazit. Mindig megbántja valaki. :(


Kicsit zavarban vagyok, mert ha összegyűjtöm, hogy mi mindent csinál, amit másoknál nem tapasztalható.


Irigykedik, ha a barátnőjével kezdek el beszélgetni: Közbe szól, kérdezősködik, hogy vele foglalkozzak.

Amikor egyedül vagyok, akkor odajön és elkezd piszkálni amíg nem figyelek rá, amikor ránézek, akkor csak egymás szemébe nézünk és mosolyog.

Megkérdezi, hogy milyen az új ruhája, hogy áll rajta. Ha újítani akar magán akkor a véleményemet kéri. Pl.: Odajött hozzám és megkérdezte, hogy milyen körme legyen.

Legutóbbi ilyen esetben, a telefonján mutatott képeket, közbe olyan közel volt, hogy az már odabújásnak mondható. Utána egymás szemébe néztünk egy darabig és elmosolyodott.

Gyakran találkozik a tekintetünk... Nézni szokott engem és amikor odafordulok egyből elkapja a fejét.

Azzal is viccelődik ritkán, hogy milyen lenne ha járnánk.

Néha-néha lefotóz és azzal piszkál sokáig. ( Több képe van rólam mint a pasijáról. )

Volt olyan, hogy hátra fordult hozzám és ez a párbeszéd zajlott le: L: Nézd az leső közös képünk ÉN: Mert lesz több is? L: Aha

Ez nem tudom, hogy mennyire lenne utalás vagy jel.


Tavaly már elhívtam randira, de nemet mondott, mert osztálytársak vagyunk... Pff. :D Járt haverommal és nem működött nekik, aztán ,,rossz volt nézni és visszagondolni " Mondta már, hogy helyes és aranyos vagyok, ezt idén mondta. c:


14/F



2016. jan. 11. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ez érdekes :D Örülök,hogy nem csak a lányok vannak mindig kiakadva,hogy nem értik,hogy a fiú miért viselkedik úgy,ahogy...ezek szerint a fiúk is ilyenek :'D

Amúgy szerintem lehet tetszel neki..csak akkor csinálnék ilyeneket egy fiúval,ha tetszene...de aztán az is lehet,hogy a friendzone-ban ragadtál.. :/ Miért nem teszel rá utalásokat,hogy tetszel-e neki?Nem kell egyből rákérdezni,először csak utalj rá...ha ezután sem jössz rá,akkor nyugodtan megkérdezheted. ;)

2016. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ilyen fiú vagyok. :) Baráti zónában nem vagyok semmiképp. Van egy fiú az osztályból, aki a baráti köreiben van és vele többet beszél és nem ilyen témákról. Volt olyan hogy strandon voltunk. Bevittem a mély vízbe ( Igen a karomban volt ) és sokat nevetgéltünk. *-* Azt sose felejtem el. :3
2016. jan. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!