Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Amióta megismertem, nagyon megtetszett az egyik osztálytársam (újként jöttem, jóval később) de nem történt semmi, és egy ideje elhatároztam hogy nem fog érdekelni. A napokban azonban az egyik évfolyamtársammmal folyamatosan összeakad a tekintetünk, akár a folyosón sétálok a barátnőimmel, akár egyik teremből megyünk a másikba. Összevont tesin megérontette a karomat, amikor pedig mentünk át egy másik terembe, jött felénk, és ki akartam kerülni, mire ő megfogott és finoman ,,odébbtolt", de tényleg aranyosan :D Nekem tetszik a srác, lehet ebből valami? Lehet azért nem vettem észre eddig, mert nagyon lekötött az osztálytársam?

15 éves kéttségbeesett lány


2016. jan. 11. 22:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem lehetne, de nem kell ennyire hajszolnod a szerelmet! :) Kezdj el vele beszélgetni, és ha mèg akkor is tetszik akkor szerintem csak egy kicsit kell hozzà jobban közeledned és sima ügy az egèsz! ;)
2016. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Ment a zöld :)

2016. jan. 11. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!