Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Végleg hadjam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Végleg hadjam, vagy talán ha időt adók neki újra egymásra találunk?! bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác,25éves.

8hónapig csak beszélgettünk, majd végre találkoztunk. varázslatos volt a randi. teljesen bele szerettem. két hét után megint találkoztunk nagyon jól elvoltunk. Majd össze kaptam vele,mert olyan kevés ideje volt rám. Mindenkire volt ideje csak rám nem, úgy éreztem. Utána teljesen megváltozott. szakitottam vele. egy hét után viszont írtam neki hogy sajnálom béküljön ki velem. Azt mondta időre van szüksége.

négy napot vártam mert teljesen úgy éreztem magam hogy belepusztulok a hianyába.

egyik hétvégén elhivtam bulizni meló után.el is jött de ahogy találkoztunk olyan távolság tartó lett. azt mondta szeret és nagyon fontos vagyok neki. de neki most nem megy ez a kapcsolat.

írtam neki azóta kétszer is de nem tudtam teljesen le írni hogy szeretem és bele pusztulok abba hogy nem lehetek vele mert félek.

mit tegyek?

van még rá esély?

szeretett valaha?

egy hónap telt el azóta.



2016. jan. 12. 21:32
 1/2 dankmemer ***** válasza:
aztasúlyos
2016. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem tudnál valahol máshol trollkodni?

lehet hogy a te életed nagyon unalmas de ez nekem fontos. szóval máshol baszakodj.

2016. jan. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!