Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igy lene esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy lene esélyem?

Figyelt kérdés
van 1 lány nem ismerem de szerelmes vagyok belé ö maga a tökéleteség gyönyörü a lány se ismer engem de egyszerüen 1 ből szerelmes lettem belé nem tehet rola ez van de sajna az arcomon vank patanások de kezelem is még pluszba megyek vele orvoshoz hogy el tüntesem az arcomrol
2016. jan. 14. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beszélgetsz a lánnyal,egyáltalán nem a pattanásaid fogják érdekelni őt. A lényeg hogy ne izgulj. :)
2016. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de én nem izgulok csak azon hogy ha nem tudnám meg szerezni de ha nem akor tul kell lépnem nehéz lesz
2016. jan. 14. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerősöm miota öszeált azal a nővel elhiszem h a kinézet nem számít xD
2016. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem full patanásos max 7db van enyi
2016. jan. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!