Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el az exemnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az exemnek hogy szeretem? Kicsit bonyolult ügy

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, de én évvégén elmegyek az iskolából, úgyhogy gondoltam itt az idő. 11 hónapja (igen, most lehet nevetni:D) szakítottunk, mert az egyik 'Barátnőm' azt mondta hogy egy másik lányt simogatott meg röhögcsélt vele stbb..na hát én ezért nagyon összevesztem a barátommal, annyira hogy szakítottunk. Teljesen összeomlottam és a 'barátnőm' segített túl azon az időszakon(vagdostam magam,de mostmár látom hogy semmi értelme nem volt mert a barátom megtudta és mégjobban eltávolodtunk). 4 hónap múlva, miután összejött azzal a csajjal akivel látták, kiderült, hogy akkor még amikor jártunk semmi nem volt köztük.Hazudtak nekem arról, hogy látták őket.Csak a véletlen hozta őket össze.Szörnyű bűntudatom lett amiért nem hittem neki..és bocsánatot kértem.Ő megbocsátott, de ennyi. Eddig csak azt hittem hogy 'csak' tetszik még azóta is, de mostmár rájöttem hogy még mindig szeretem. Nagyon. Most nincs barátnője(utánam csak egy volt és vele is 1,5 hónap után szétmentek) úgyhogy úgy gondoltam hogy elmondom neki, hátha.

Na igen, itt az akadály. Nem tudom elkezdeni. Csak mondjatok légyszi egy mondatot ahogy el tdom kezdeni, utána már jönnek úgyis a szavak...

Amúgy (fiúk) szerintetek van esélyem?

3 hónapig voltunk együtt.

15/L



2016. jan. 14. 20:03
 1/5 anonim válasza:
szerintem menj oda hozzá, hogy beszélni akarsz vele négyszemközt és mondd el, szerintem ha nem is érez ő is úgy akkor de lesz gáz mert valamikor ő is gondolt rád így... végülis veszteni nem veszthetsz, szóval megéri megpróbálni:) hajrá;)
2016. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát nagyon remélem hogy jól fog elsülni
2016. jan. 15. 06:49
 3/5 Beáta001 válasza:
tényleg rosszul tetted hogy nem beszélted vele meg azt a dolgot mielőtt összekaptatok... de ha tényleg nagyon szereted minden képen állj oda és mondd el neki hogy buta voltál hogy másra hallgattál és hogy te még mindíg nagyon szereted őt :) drukkolok nektek :)
2016. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Még erőt kell gyűjtenem hétfőig :)
2016. jan. 16. 16:35
 5/5 anonim válasza:
A legjobb az lesz, ha odamész hozzá, és megbeszéled vele. És ha ő már nem érez irántad semmit, akkor el kell fogadnod, hogy már nem lesz semmi többé.
2016. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!