Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki vagy ne? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy ne? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok.Egy fiurol lenne szo akit kb 3 eve ismerek.Osztalytarsak vagyunk.Masik iskolabol hoztak at a tanarok miatt.Abba az osztalyba 5.osztalyba kerultem oda.Amint meglattam tetszett.Lassan 3 eve titkolom hogy szeretem.Adja a jeleket...Abban kene segitenetek hogy hogy mondjam el az igazat??

Tehat elmondjam e vagy ne?

De irjatok ide hogy igen mond el igy...

Vagy ne mondd el.

Attol felek ha elmondom neki akkor beegek vagy valami...



2016. jan. 16. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki :)) Osztálytárssal egyébként sem jó kapcsolatba lenni. Meg egy lány ne alázkodjon meg annyira hogy ő vall szerelmet.. Adj neki te is jeleket, kezdeményezz, beszélgessetek (többet) de ne mondd el neki:) Szerintem
2016. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akarod, szólok az érdekedben.
2016. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, osztálytárssal nem tudom jó ötlet-e?...Talán megvárhatnád, míg elballagtok és utána kellene elmondanod neki, de jobb lenne személyesen. :)
2016. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmondhatod neki, de csak akkor ha tényleg úgy gondolod, hogy készen állsz erre. Sokan mondják, hogy osztálytárssal nem érdemes, de ha valóban azt látod, hogy ő is szeretne valami komoly kapcsolatot, és te meg régóta vágysz erre, akkor semmi akadálya. A mi osztályunkban is van egy pár, és teljesen megvannak, mert komolyan gondolják a dolgot. Ez a döntés rajtad áll, neked kell eldöntened, hogy el akarod-e mondani, avagy nem. Ha úgy döntesz hogy elmondod neki, vállalnod kell az azzal járó következményeket, akármi történik. Szóval te döntöd el, hogy elvállalod-e azt, hogy lehet hogy (ahogy te írtad) "beégsz vagy valami".

Szóval a lényeg: ha azt látod, hogy a fiú elég érett ehhez, és úgy néz ki, hogy érez irántad valami olyat mint te, akkor mondd el neki nyugodtan, maximum csak halkan visszautasít, de még barátok lehettek utána. Ha nem mondod el, akkor sokáig bánni fogod, hogy nem tetted meg, mert lehetett volna valami.

A te döntésed, hogy melyik utat választod. Mindkettőnek van rossz és jó oldala is, azt neked kell tudnod, hogy számodra melyik jobb rövid-és hosszútávon.

2016. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!