Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várandós lettem, elmondjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várandós lettem, elmondjam az apukának, ha igen mikor és hogy? (apuka albán) (bővebben lent)

Figyelt kérdés
kb 4-5hetes lehetek most derült ki a napokban..(orvosnál még nem voltam) az apuka most utazott haza nemrég 1hónapra pihenni.mikor vissza jön 8-9hetes leszek..nem tudom hogy mondjam el neki vagy elmondjam -e..hallottam olyat hogy (leginkább a feleségek) átkokat szórnak hogy a kismama vagy a baba ne legyen egészséges (vagy ha kiderül hogy a férjüknek barátnője van akkor azért mormolnak mindent hogy szétmenjen a kapcsolat..) rettegek már most hogy nehogy valami baja legyen a babának.. sok más féle dolgot is hallottam és utána kérdeztem másoknál hogy mi igaz belőle és szinte semmi...de mégis félek hogy ha elmondom neki akkor ő elmondja a feleségének és a felesége átkot szór hogy ne legyen egészséges a babám...
2015. jún. 29. 20:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A babonákat felejtsd el,baromság.

Szégyelld magad,hogy felcsinált egy nős férfi.

Minél előbb mond el neki,joga van tudni,és az is kiderül, hogyan állna a születendő gyerekhez.

Aztán te is eldöntheted, ha úgy alakul,felneveled-e egyedül, vagy elveteted.

Mielőbb lépj az ügyben,hogy tisztábban láss a jövőt illetően.

2015. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Felvetült már egyszer a gyerek kérdés..mondtam neki hogy el akarok kezdeni szedni tablettát de mondta h ő abban nem bizik hanem magában csak és a kiszállásban..igy úgy voltunk együtt..kérdeztem tőle hogy akkor mi van ha baba lesz.mondta hogy az úgy nem jó ha nincs apukája egy gyereknek de mivel az ő gyereke lenne igy őt is érinti a dolog mivel az övé...én lassan 30éves vagyok..elvetetni semmiképp nem akarom..ha szeretne részt venni a gyerek életében annak nagyon örülnék de kényszeriteni semmire nem akarom
2015. jún. 29. 20:55
 3/20 anonim ***** válasza:

Akkor tiszta sor.

Remélhetőleg az egzisztenciád megvan,hogy felneveld egyedül is,ha akar részt vesz az életetekbe, ha nem akar nem.

Mindentől függetlenül joga van tudni róla,szóval mond el neki.

1-es voltam.

2015. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
viberen semmiképp nem akarom....arra gondoltam hogy mikor visszajön akkor elmondom neki..de nem tudom hogy fogjak hozzá..vagy mikor..vagy mennyire tudja megemészteni a dolgot..vagy hogy fogja fogadni...
2015. jún. 29. 21:00
 5/20 anonim ***** válasza:
30 èvesen ilyen buta vagy??
2015. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok buta...
2015. jún. 29. 21:10
 7/20 anonim ***** válasza:

Hogyan kezdj bele? Mondjuk így:ne akadj ki Drágám,de mondanom kell valamit...

Ennyi.

Szerintem jobb lesz,ha Viberen mondod el,mert ha negatív lenne a reakciója, legalább lenne pár hét,amíg visszajön és addig lehiggad.

Szerintem, de te tudod.

2015. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de rajta minden meglátszik és félek hogy a felesége észre fogja venni rajta hogy van valami...nah meg majdnem egy éve nem volt már otthon.nem akarom elrontani a pihenését...
2015. jún. 29. 21:18
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem gyanús ez a "nem hiszek a tablettában, csak a megszakításban " duma.

Nem mindegy neki megszakítás mellett biztos, ami biztos szedsz tabit is?

A barátod vagy hülye,már ne haragudj,vagy kicsit sincs ellenére egy gyerek tőled.

Gondolom gumit nem használtatok.

2015. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle hogy mással is igy volt-e.mondta hogy mással használt gumit..kérdeztem hogy miért nem akarja a tablettát és mondta hogy azért mert ha sokáig szedi valaki akkor lehetnek olyan mellékhatásai ami miatt később nem lehet neki gyereke.és mondta hogy a felesége soha nem szedett tablettát és ők is igy kiszállással csinálják.
2015. jún. 29. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!