Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tegyem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tegyem meg?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel már két hónapja beszéltünk facen (meg kétszer élőben de csak néhány szót) és két hónap után azt mondta, hogy hagyjam békén (lehet, hogy írtam valamit, amin megsértődött). Nekem azonban nagyon megtetszett, és azon gondolkoztam, hogy élőben, szemtől szembe bocsánatot kérnék, és megmondanám, hogy kezdjük elölről. Szerintetek jó ötlet? 18f
2016. jan. 16. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak simán azt mondta hogy hagyd békén. Te meg nem írtál semmi rosszat akkor előbb kérdezd már meg hogy mi a franc baja van..
2016. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja szerintem is kérdezd meg tőle hogy mi a baja veled.
2016. jan. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!