Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, hogy vége lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy vége lesz a házasságunknak. Mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés
23 éve vagyunk házasok, négy gyereket nevelünk. Pár hete észrevettem, hogy szex közben nem nedvesedem ezért fájdalmas az együttlét. Mitől lehet ez? A párom azt hiszi, hogy van valakim.
2014. ápr. 9. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
lehe tul sokat vagytok egyutt nem? vagy olyan reg vagytok egyutt hogy nem kivanod? van elojatek ? az is lehet h van valami baj ott lent nalad.. eseteg menj el nodokihoz..
2014. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Klimax...?

Bármilyen hormonális változás előidézheti.

2014. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok, még nem vagyok változó korban. Nem tudom, nektek mi számít előjátéknak?
2014. ápr. 9. 21:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Már lehetsz változó korban. Az előjáték pedig sok símogatás, a hüvely izgatása. Attól általában benedvesedsz.

Tapasztalat.

2014. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Ez a kor már nem az a harmatos fiatalság, a kapcsolat kora meg ma már kifejezetten réginek tűnik. Vannak megfelelő patikai készítmények, amelyeket helyileg lehet használni.
2014. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

40 évesen már a klimax elöjelei megjelenhetnek és ebbe a nem kellö nedvesedés is beletartozhat. (Meg adott esetben a fogamzásgátlónak is lehet ilyen hatása, amennyiben szeded)


Emellett ha sok stressz vagy probléma van az életedben, az is belejátsszhat, hogy nem tudod magad lelazítani.


Az, hogy nem vagy elég nedves, nem annyira nagy probléma - ezen síkosítóval könnyen lehet segíteni.


Viszont az, hogy a párod ebböl arra következtet, hogy van valakid, azaz nem bízik benned, EZ AZ, ami baj.


Ezt mindenképpen meg kellene vele beszélned, mert minél idösebb leszel, annál inkább erösödik ez a probléma.

2014. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szokott csókolgatni, de az orális szex az kimarad.
2014. ápr. 9. 22:02
 10/17 anonim ***** válasza:

elso vagyok:

elojatek az oralis dolgok,csokolozas,simogatas,esetleg ott lent izgatas ( csiklod) 1-2 uj dolgot kiprobalhatnatok.. vagy pl egy "69"-est? az mind a kettotoknek jo lehet.

probaljatok esetleg mas izgalmas helyen ne csak az agyban...

2014. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!