Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyen? Esetleg van nála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen? Esetleg van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik és ő tesóm csapattársa, később kiderült, h anyum régi legjobb barátnőjének a fia. Sokszor voltam a meccsein és volt olyan is, h odajött hozzám(kicsit habozva), de facebookon mindig én kezdeményezek, a legtöbb hobbink közös arról tudunk beszélni és még a zenei izlésünk is(már kérés nélkül mondja, h mit hallgassak meg), de legtöbbször nem kérdez arra rá,h mi van velem stb. Úgy gondoltam, h addik nem próbálok lépeni, bár nem tudom,h azt, h tegyem. Szerintetek van egy halvány esélyem is?

2016. jan. 22. 15:29
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem igazan...

Akik elobe kicsit "gatlasosok" legalabb neten radirnak ha akarnak valamit..legalabbis ez az en tapasztalatom. A fiuk kevesbe veszik a lelkukre ezeket a dolgokat, szoval siman tovabb lepnek ha kikosarazzak oket.

Bar nem irtad mennyi idosek vagytok, de szerintem lépj tul, vagy probalkozz be nala, akkor kiderul, nincs mit veszitened.

2016. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 16 évesek vagyunk, de én mindjárt 17. Hat mondtam neki , h menjunk majd nyáron fényképezni és benne volt.
2016. jan. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!