Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Nem akarok hosszan írni, de a lényeg, hogy 10-es vagyok és az osztályban van egy lány aki az év elején jött hozzánk és nagyon tetszik nekem. Mivel (tudtommal) nincs párja/barátja, ezért nagyon tervezem, hogy összejöjjek vele és hogy együtt járjunk. Mivel jóba vagyok vele, ezért úgy érzem, hogy sikerülne összejönnöm vele, ha mindent jól csinálok, de erre tanácsokra lenne szükségem. Mit gondoltok, hogyan jöjjek össze vele? Mondjam el neki 4szemközt, hogy szeretem? Vagy mondjuk hívjam el folyamatosan randizni, ahol beülünk egy moziba/mekibe/kávézóba, vagy sétálunk egyet egy parkban vagy a belvárosban vagy egyszerűen hívjam el az otthonomba, ahol mondjuk egy jót társasozunk?

A türelmen kívül mi a titka annak, hogy e "leendő" kapcsolat tartós legyen és ezt a lány is vegye figyelembe és ezáltal ne gondolja azt, hogy valójában csak "kihasználom" azért, mer jó a külseje, a többi meg csak látszat?

Aki hasonlócípőben jár(t), az tudna segíteni?



2016. jan. 22. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az lehet, hogy úgy hirtelen tolakodó, de lehet az is, hogy emberfüggő. Ja, asszem, hogy kicsit lehet, hogy meg is ijedne, nem csak meglepődne, és ha olyan a természete, lehet, hogy nem jutsz el a vallomásig, mert kapsz egy pofont, mert jelzés nélkül történt, és nem volt tőle visszajelzés, hogy nem bánja az ölelést meg a puszit. Szóval az picit olyan ráerőszakolós, annak nem feltétlenül örül, hogy csak úgy elkapod, és "letámadod" egy puszival; előtte azért dumáld meg vele szerintem, hogy beszélni akarsz vele, és hívd félre, és mosolyogj rá, és lehetséges, hogy meg kéne várni, amíg ő is visszamosolyog. Habár az meg lehet, hogy túl lassú, szóval hát nem tudom, talán a fizikai dolgokat, ölelést, puszit ki kéne hagyni. Azt majd akkor talán, amikor már egyértelműen álltok annyira közel egymáshoz. Szerintem.

L

2016. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom a randizással próbálkozzak!
2016. jan. 27. 07:24
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

NAGYON gondold meg ezt a randi dolgot egy osztalytarssal. Ha netalan nem vagytok egymasnak teremtve eleg nagy bajok johetnek ki abbol. Nos ha ebbe belegondltal es meg mindig szeretnel vele jarni akkor kerdeses, hogy hogyan. En nem ilyesztenem meg ezzel a "megoloelem, megpuszilom, szeretlek" dologgal. Nem fog feltetlenul orulni neki. De persze lanyol fugg, neked kell tudnod, ismered ot. En inkabb negyszemkozt oldanam meg. Hivd el valami kavezoba (csajoks zeretik a Starbucksot) es beszelj vele. Ne az elso "randin" inkabb talalkan mondd el neki hogy erzel. Hagyjad hogy o is gondoljon rad, ne hetente 2 szer talakozzatok teljen el egy kis ido. Amugyis eleget latjatok egymast a suliba. A randikon meg *bokolj, legy uriember es majd veszi a lapot ha okos a csaj, hogy valamit erzel iranta. Ha latod, hogy viszonozza (mosolyog, elpirul, sokszor megerint) akkor mondd el neki hogy bejon. Onnan meg jon magatol. A "cikizesre" ne is gondolj! Ezeket magasrol le kell tojni. Ha a csaj tenyleg szeret akkor ot sem fogja erdekelni mit mondanak a kapcsolatotokrol, vagy rola, vagy rolad. Intim dolgokkal varnek. Ha hivatalosan jartok es ugy hozza a helyzet kerdezz ra es ha beleegyezik okes. FONTOS: ne eroltess ra semmit, ha nem akarja ne tedd meg. Meg mindketten fiatalok vagytok.


*a bokokkal megazert, hogy ne kihasznalasnak tunjon vigyazz, ne a kulsejet dicserd (bar azt is ha valami ujat eszreveszel) hanem valami belso tulajdonsagra pl. ha vicces, mondd el neki, hogy meg ilyen vicces es humors lannyal sosem talalkoztal - ez nem egy feltuno bok de ertekelni fogja.


Sok sikert, remelem megeri a csaj.

2016. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!