Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez Szerelem vagy még nem az?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Szerelem vagy még nem az? Mit gondolhat rólam a fiú?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam iránt (ő fiú én lány) mintha többet éreznék, úgy január óta. Nem voltam még szerelmes, nem tudom milyen ez az érzés pontosan, de eddig csak tetszett, most meg mintha szerelmes lennék belé de nem tudom.

Elég gyakran gondolok rá, szinte mindig ő jár a fejemben. Ha a közelemben van, zavarba jövök. Ha rámnéz vagy arra, amerre én vagyok, nem tudom merre nézzek, szintén zavarba jövök. Ha hallok egy szerelmes számot, látom egy szerelmes filmet, szerelmes könyvet olvasok, mindig ő jut eszembe. Külsőleg szerintem nagyon helyes, nem láttam még ilyen helyes fiút. Belsőleg pedig az tetszik benne, hogy valahogy más, mint a többi tizenéves fiú. Nem az az egész nap gépezős, folyton káromkodó, cigizős, gépzenét hallgató fajta (most csak mondtam egy példát). Meg egyszer olyan kedvesen megszólított és szinte el voltam "ájulva", hiszen nem gyakran beszélünk. Ahogy én látom, jelenleg nincs barátnője, de van 1-2 lány, akivel gyakrabban beszélget. Az egyik lányt közelebbről ismerem, ő azt mondja nem járnak és nem szerelmesek. A másik lányt nem annyira ismerem, de néha szoktak együtt hazamenni meg együtt órára menni, mondjuk ez még nem jelenthet semmit, mert mások is csinálják ezt és csak barátok.

Nem tudom, hogy én tetszem e neki. Nem szól gyakran hozzám, de már többször is éreztem úgy, hogy olyan, mintha engem nézett volna, de lehet hogy nem, csak arra nézett...

Már többször is elképzeltem azt, hogy milyen lenne, ha mi egy pár lennénk. Már álmomban is többször szerepelt.


2016. jan. 24. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerelem, de mindenképp mozgolódik ott valami. Talán egy idő után szerelem is lehet belőle, légy türelemmel. Ha van esély hogy érdekled, közeledj felé:)
2016. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!