Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit gondolhat rólam? Utál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondolhat rólam? Utál?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki nagyon tetszik nekem és szexuálisan is nagyon izgatja a fantáziám. A múltkor kíváncsiságból végigmértem őt "ott". És szerintem észrevette. Elég ciki volt. Azóta csak egyszer találkoztam vele. Nem beszéltem vele, viszont furán megbámult. Előttem ment és úgy nézett hátra rám. De nem mosolygott, hanem inkább ilyen szigorú volt a tekintete. Először Elnéztem más irányba. Amikor visszanéztem rá, még mindig nézett, aztán elvesztem a tekintetében és tök sokáig néztük egymást. Viszont nem olyan kedvesen nézett, hanem ilyen lenézően. Miért?

2015. dec. 20. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:

megnézted, és? a probléma ott van ha szégyelled.


Kicsit olyan mint amikor valaki elesik. Sokan látják, elszégyelli magát és elfut. Mindenki nevet. Vagy felállsz mintha ez természetes lenne - miközbe az is - leporolod magad és mondasz valamit. Mondjuk: "ez van!"

lehet nevetnek, de csak pár másodpercig. Fél perc múlva már senki nem emlékszik rá. Remélem egyetértsz velem. Ez a különbség.


Az a probléma hogy nem vállalod fel. Volt egy lány ismerősöm, nagy mellei voltak és bikiniben állt velem szemben. Egyszerűen mágnesként húzta le a szemem állandóan. Nem érdekelt. Később felajánlotta, hogy elveszi a szüzességem :)


Ha morcin néz rád, mond neki hogy nem állj jól neki ez a fej. vagy valami. Vagy kérdezd meg hogy most mitől ilyen? Esetleg mondjál neki egy viccet, hogy jobban érezze magát. Egyből nem fogja vágni mi van...

2015. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jah és még ott a probléma hogy csak nézted. nem beszéltél hozzá. te lettél perverz szatír, akitől menekülni kell :)
2015. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 21\l vagyok a pasi pedig 30 körüli
2015. dec. 20. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy milyen volt pontosan a szituáció, amikor végigmérted. Közben egyikőtök sem beszélt, csak úgy voltatok és te ott bámultad? Meg az sem mindegy, hogy ez hol volt és milyen amúgy a viszonyotok.
2015. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő éppen állt akkor én meg elmentem mellette.
2015. dec. 20. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:
És honnan ismered, milyen a viszonyotok, jóban vagytok vagy távolságtartóak vagytok?
2015. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A főnököm
2015. dec. 20. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor így necces. Ha tényleg észrevette, akkor lehet, hogy nem tetszett neki, mivel egy beosztottja vagy és úgy gondolja, hogy nem az ő farkát kellene kukkolnod. De könnyen lehet, hogy az egészet csak beképzeled, és észre se vett semmit az egészből, és amikor "szigorúan nézett", akkor csak azért tette, mert rosszkedve volt/felhúzta valaki/akármi, és köze se volt ahhoz a kis kukkoláshoz.
2015. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
te se éreznéd jól magad ha arra lennél figyelmes hogy valaki azt nézi... azt gondolja hogy meg akarod fektetni:D
2015. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem utál, csak megvet, lenéz, hisz te is írtad, hogy lenéző volt a tekintete. Lehet, hogy azt hiszi, hogy nem a szakmai képességeid alapján akarsz előlépni...
2016. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!