Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan beleszerettem egy rácba de biztos, hogy semmi esélyem nála.5 évvel idősebb nálam. 😢😢😢 Mit tudnék csinálni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert ha te 13 ő pedig 18 akkor tényleg semmi esély.
2016. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szerettél bele te senkibe aranyfiam, max tetszik. Az pedig édeskevés.
2016. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
a rácok nem Szerbiából származnak?
2016. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Én meg úgy olvastam, hogy "beleszerettem egy ráncba".
2016. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó igen elrontottam srácot akartam írni.Első válaszoló pont eltaláltad én 13 vagyok ő meg 18.És üzenem a másodiknak h nem is ismer szóval ha nincs értékelhető véleménye akkor nem kell írni.Had döntsem el h milyen érzéseket táplálok iránta.
2016. jan. 24. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza babázni, ne felnőtt férfiakkal foglalkozz.
2016. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te meg ne szólj bele az értelmesebb emberek beszélgetésébe ilyen hülyeségekkel.
2016. jan. 25. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit.Engem taszítanak a fiatalabb lányok,főként mivel mind idősebbnek akar látszani,de belül nincs meg ami nővé teszi őket.Ha mást nézünk akkor is ez ilyen korban nem elfogadható. Majd megérted ha idősebb leszel és egy fiatalabb fiú bepróbálkozik te meg lekoptatod.A párunk iránt vannak bizonyos elvárásaink, mindenki ezt akarja egy hosszú kapcsolattól. 19/F
2016. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!