Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem egy olyan lányba akinek barátja van és idősebb is nálam?

Figyelt kérdés

Jelenleg barátok vagyunk, ehhez képest talán sok időt töltünk együtt kettesben, de azért nem olyan sokat, tehát tényleg maximum csak ehhez képest. Én elég visszahúzódó vagyok, nem beszélek sokat vagy nyílok meg könnyen, úgyhogy ezidáig nem nagyon alakulhattak ki irántam romantikus érzelmei, de azt látom hogy nagyon érdeklem... Számomra viszont a vele töltött idő az ezalatt folytatott egyszerű, rutinszerű tevékenységek ellenére is eddigi életem legszebb órái! Sajnos sikerült nagyon beleszeretnem, kicsit nevetségesnek és gyerekesnek is érzem magam, de ez van. Azt ne írjátok, hogy felejtsem el, mert egyszerűen nem tudom. Viszont szögezzük le, hogy nem szeretnék közeledni felé (vagy nem tudom), mert sohasem tennék tönkre egy működő kapcsolatot... Főleg, hogy számomra az Ő boldogsága a legfontosabb, de egyébként sem szeretnék ilyet tenni a barátjával, meg egy férfivel sem. Azt a lehetőséget azért nem zárnám ki, hogy maguktól szakítanak és akkor lehetővé válhat, hogy összejöjjek vele, de azt sem szeretném hogy a semmire várjak. Mit tehetnék?

A helyzetet az sem könnyíti, hogy a lány idősebb nálam majdnem három évvel, én 18 vagyok, Ő jelenleg még 20. Azt nem gondolnám, hogy ez zavarná, de olvastam ilyen kérdéseket itt, s a többség azt írta, hogy nem jönne össze ennyivel fiatalabb fiúval. Úgyhogy sikerült ezt illetőleg is elbizonytalanodnom :/

Írnátok tanácsokat? Előre is köszönöm, ha írtok, elolvassátok ezt!

A helyesírási hibákért pedig elnézést, nem az erősségem és mobilról írtam.



2015. dec. 9. 06:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Maradjatok barátok.


Ha jelenleg van egy valóban jól működő, stabil párkapcsolata, azt valószínűleg akkor sem tudnád felrúgni, ha szeretnéd. De tény, hogy eleve nem is lenne etikus belepiszkálni egy rendben lévő szerelmi kapcsolatba, tehát én azt mondanám, hagyd őket és felejtsd el a lányt. Ha ez nem megy, akkor viszont érd be annyival, hogy barátok maradtok.

2015. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!