Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tul rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tul rajta?

Figyelt kérdés
van egy lány szerelmes vagyok belé de nem ismer engem èn se öt a lány gyönyörü érte mindent meg tenék de mivel nem ismerem igy semmi se lesz közötünk meg neki más tetszik :( a lány még szép nagyon rajtam vanak patanások sajnos de kenem és kezdenek el mulni 15 éves vagyok ès tul akarok rajta lépni de fáj a szivem bocsi az irási hibákért hogyan felejtsem el? akármit csinálok mindig rá gondolok az normális ha sirok és látam egy képet rola és még jobban el kezdtem sirni 15 évesen még itt sirok ha be rugok akor el mulik a fájdalom márt tapasztaltam jo sokszor
2016. jan. 25. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hat ha berugassal orvosolod akkor tul okos nem lehetsz :D a buta pasikra meg nem buknak a csajok :D mellesleg ha nem probalkozol be nala akkor total eselytelen vagy nemde? ha beprobalkozol legalabb egy kicsi esélyed megvan...
2016. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előbb írta ki valamelyik kérdező, hogy egy lány csak akkor foglalt ha már feküdnek rajta.

Ne add fel.


De amúgy nem is beszélgettél vele még soha az életbe, csak a külseje miatt bármit megtennél?


Aztán aki otthon sírdogál az ne menjen berúgni...

2016. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért rugok be mert a fájdalmat enyihiti és nem a külselye milyat lettem belé szerelmes hanem csak egyszerüen szerelmes lettem belé de azt is irta mert kérdezték töle van szerelem 1 látásra ö azt mondta 3 éve tetszik neki 1 fiu igy nincsen esélyem ezért el akarom felejteni
2016. jan. 25. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éve tetszik neki és eddig nem történt semmi. Gondolom nem szerelmes csak ha már választani kell akkor az a srác ott.
2016. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!