Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mi az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi az oka annak hogy már elmúltam 40 éves és még soha egy nő sem mutatott irántam érdeklődést?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Előtted az élet:) XD
2015. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 he- he -he
2015. dec. 18. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ideje, magadba nézni és magadban keresni a hibát! Kinézet, modor stb.


#1 Jót nevettem, de azért gonosz volt! :D

2015. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon elcsesztél.
2015. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andi80018 ***** válasza:
62%
Na megint egy könnyen megválaszolható kérdés... :-) Biztos szarul nézel ki, unalmas vagy, nincs humorod, stílusod. Tuti tré van, ha ez igaz.
2015. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már édes mindegy nem? 40 évesen szerintem hagyd a francba az egészet és éld ki magad valami másban. De ne bánkódj sokan vannak még így, mint te!
2015. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mi lehet az oka? Túl távolságtartó vagy? Hideg? Humortalan? Bátortalan? Magányos farkas? Ezek egyike sem vonzza a nő érdeklődését.........szerintem valahol itt kellene kutakodnod...önmagadban.
2015. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!