Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy akit én...

Miért van az, hogy akit én tudnék szeretni tiszta szívemből, az nem mutat semmi érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Mindig ez van. Akárkit kezdek szeretni akármikor, nekem semmire nem lenne szükségem tőle, csak annyi hogy ő is szeressen. És nem első osztályú csajra vágyom...csak valakire.......

2013. júl. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy nem jössz be neki!
2013. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez általában így szokott lenni (:

Velem is ez van, de mellette meg sok pasit lerázok - nem tudok kompomisszumot kötni, szerintem veled is az a baj, nem az a fontos, hogy téged szeressenek, hanem,hogy a te érzéseid legyenek impúlzívak.

2013. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*rövid u... tudom
2013. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés.
2013. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De eddig senki!

És nem is érzem magam csúnyának igazából.

2013. júl. 22. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez sokszor van így. Különben meg a lányok ezt megérzik, és általában megijednek tőle. Tudom, hogy nem logikus, de hát rosszul vagyunk programozva...
2013. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!