Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt Mar valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt Mar valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt mar olyan valakinek hogy tobb eves kapcsolat utan valamelyik fel szakitott mert mar nem erezte jol magat valamiert aztan meg idovel ujra osszejottek..lehetseges az ilyen? Hogy "ujra" szerelmes legyen az ember ugyanabba es rajojjon h megis jobb vele mint massal?
2016. jan. 26. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltam... en részemről ment a dolog... csak a budos r*** gondolta es másképp... nincs ilyen... akármennyire is akartam akármennyire is jol hangzik nincs ilyen... ha valaki egyszer szakit akkor meg fogja tenni másodjára is... amúgy is minden ember annyit ér amennyit a szava... ha szakitott tartsa ahhoz magat...
2016. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha már egyszer szakítottatok, annak megvolt az oka. Esetleg olyasmit tudnék elképzelni kivételként, amikor nem magával a kapcsolattal volt gond, hanem pl. távolság miatt ment tönkre, ami utána megszűnt mint probléma.
2016. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az felesleges masodszorra is megpróbálni ugyanugy szetfogtok menni... Ha nem is azonnal de elobb utobb igen
2016. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es ha nem tudom elfelejteni?egyszeruen keptelen vagyok masra nezni...
2016. jan. 26. 18:18
 5/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
Sajnos nem igazán lehetséges-bár a részleteket nem írtad le-, ha a szerelem elmúlt akkor elmúlt, nem igazán lehet fellobbantani, maximum pár hónap/évek múltán amikor már változtak KÜLÖN a felek, találkoztak másokkal stb., és kölcsönösen újra egymásra találnak. De ez nagyon ritka, inkább próbálj túllépni rajta, ne keresd-ezutóbbival csak megutáltatod magad-, tudom nehéz, de el kell fogadnod, hogy ha már nem szeret akkor nem szeret.
2016. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!