Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek kissé lehetetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek kissé lehetetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyok az 1. szerelmemmel eléggé távol egymástól. Az és hát az szeretném tudni mit tegyek. Tudom hogy szeret és nem csal meg meg én se őt, de van egy fiú a koliban ahova jár és hát szerelmes lett a barátnőmbe a barátnőm bízik benne de csak barátilag.

Mostanában viszont kissé hanyagolt mert megbántottam furcsa a természetem néha és hát mondta a barátnőinek de a fiúnak nem. A fiú valahogy rájött és felhozta neki az egészet utána a barátnőm nekem sírt hogy összevesztek stb de nem mondott okot. Én este ráírtam a fiúra hogy béküljön ki vele stb (még nem tudtam hogy szereti de már felhoztam a barátnőmnek aztmondta nem) erre most mikor találkoztam barátnőmmel aztmondta igazam volt de nem akarja elzavarni.

Mit tegyek verjem meg a fiút?

Vagy hagyjam ott a legjobban szerett lányt?

Ha valaki tud erre értelmeset válaszolni vagy segíteni azt nagyon köszönöm

U.i. nem akarok vele szakítani csak féltem :(



2016. jan. 17. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hasonlóra már rabasztam... tiltsd el a sractol egyetlen esélyed szerintem
2016. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elvileg a barátnőm most beszélt vele és belenyugodott hogy nem lesz vele semmi

Csak ha mégis csinál valamit őszintén a fiút szarrá verem majd értesítek mindenkit az eseményekről :D és köszönöm :)

2016. jan. 17. 21:31
 3/4 A kérdező kommentje:
És még annyit ha ráírok a gyerekre egyből szól a barátnőmnek hogy jajj de fél stb szóval :'D
2016. jan. 17. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne verd meg, csak ha megpróbálja felszedni a barátnődet. EGYENLŐRE nem megoldás az erőszak. De amúgy ha ekkora kis csíra hogy a barátnődnek ír hogy fél akkor a csajod is meg tudná verni:D. Ha tényleg szeretitek egymást akkor nem fog megcsalni de elmondom, ha már gyanakszol, tartsd szemmel a csajod, bármennyire is szeret. Nem akarod hogy megcsaljon, szóval érdemes lesz a fiúnak is megmutatni hogy ki a főnök. Nem kell megverni csak kimutatni hogy az a lány igen is a tiéd! De soha, soha ne hagyd hogy ő vigasztalja meg a te hibád miatt a lányt mert akkor 10 perc alatt el tudod veszteni.. 13/F
2016. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!