Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy álljak bosszút az osztály...

Hogy álljak bosszút az osztálytársaimon?

Figyelt kérdés
Most vagyok 12.-es.Alig várom,hogy vége legyen.4 éve csesztetnek.Kiröhögnek,semmibe vesznek.Kitalált történeteket terjesztenek rólam.Álandóan megaláznak.Úgy bánnak velem,mint valami selejttel.Pedig nem én jártam 2x a 12.-et.Lett volna barátnóm,de nem lett,mert azt is elkezdték piszkálni és elüldözték.Két lánnyal is megtőrtént ez.Már nagyon ideges vagyok.Múltkor eldugta az öltözőben az egyik a cipőmet és már szétcseszett az ideg.Csak a józan ész állított meg,hogy ott ne menjek neki és verjem véresre a képét.De ez van,én nem nyerhetek.Akkor is csak én járnék rosszul.Meg én csak egyedül vagyok,nem áll senki mellettem.A szalagavatón sem fog senki táncolni velem.De már általánosban sem akartak mellémállni a ballagáson.A mostani osztály zömében az általános iskolai osztályomból áll.Már rohadtul elegem van,hogy én nem vagyok egyenlő.Amúgy ezek elvileg a "haverjaim".Legalábbis annak tartják magukat.Hogy lljak bosszút ezeken?

2016. jan. 2. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ohhohooo ezzaz bosszú imádom a bosszút. Oké.

-Szerezz festéket. Rózsaszínt. Valami falfestéket vagy ilyesmit, többliterest, és pl. lógj tesiről, aztán amég senki sincs ott, fessed be a cuccukat rózsaszínre.

-Ha meg tudod kaparintani valamelyikük dezodorját/ hajzseléjét, azt is nyugodtan rózsaszínre festheted, majd csempészd vissza anélkül, hogy észrevennék.

-Ha legközelebb részegen fetreng valamelyik a közeledben, borotváld le a szemöldökét. Garantált siker.

-Egy fontos doga elott egy héttel mondd, hogy a tanár elejtette a fecnit a dogakérdésekkel, te meg felvetted, és nálad van (írj egy random fecnire kitalált kérdéseket, amiket valszeg nem fognak kérdezni a dogában, és add oda nekik)

-Hívd fel a szüleiket, miszerint te vagy XY a Terhes Tinédzserek Családtervezőtől, és hogy megvannak az eredmények

-ha kell még írj, holnapra megálmodom

2016. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Ezek inkább csak csínytevéseknek tűnnek, (amiket 1. írt), nem bosszúnak.

Ha a következő 4 évbe te visszaadnád nekik ugyan ezt, akkor tudnál bosszút állni.

2016. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hogy tudnál bosszút állni?

Ha mondjuk 20 éves osztálytalálkozón amikor ti 40 év körüliek lesztek, elmész, és kiderül, hogy igencsak nagy "fejes" vagy mert

- NASA.nak dolgozol

- ferrarid van

- van egy több nagy céged, persze vacsora közben közlöd pár munkanélküli osztálytársaddal, hogy " lúzereket nem veszel fel"

- ha egy akkori hollywoodi sztár a nejed..(mondjuk mintha most azt mondanád, hogy Angelina Jolie érted hagyta el Brad Pitt férjét)


Szóval ha bosszút akarsz akkor faragj magadból FÉRFIT!

2016. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is bosszút forraltam kb 1-3 éveig,amíg valahogy leesett, hogy ezt is várják, tkp. ezért csinálják. Mindent háromszorosan adtam vissza. Ez 5-8-ban volt. Aztán kicsit McQueenesre/Houseosra vettem a figurát. Nem kedveltek jobban, de tiszteltek, és nem nagyon mert velem kikezdeni senki. Vad, vagány, titokzatos, fölényes és botrányos gyerek voltam. Ráadásul ittam, cigiztem, és mindig valami ismeretlen homályos ügybe keveredtem.

Nem engedheted, hogy hatással legyenek rád. Azonkívül tudatosítsd, neked mi a problémád magaddal.

Fogalmam nincs, hogy csináltam. De a bosszú nem működik. És fegyveres gyilkolászásról sem szeretnék hallani.

Most végzel, mindjárt vége, és tied az élet! Ami csak ezután következik.

2016. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!