Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan alljak bosszut? Lany...

Hogyan alljak bosszut? Lany vagyok. Reszletek lenn

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 eves lany vagyok volt egy fiu haverom akit normalisnak hittem neha neha lebukott hogy hazudik aprosagokba de nem foglalkoztam vele..egyik este felhivott es bejelentette hogy lehetnenk e szex haverok... Mondtam hogy nem.. Eltelt egy het es elkezdte terjeszteni hogy en akartam vele megkuratni magat... Nem szep dolog szerintem nem szeretnem annyiba hagyni es szeretnem ha duplajat visszakapna az a szerencsem hogy nem csak nekem hazudott es nem nagyon hisznek neki...

2016. jan. 20. 10:24
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%
Hát pedig a leghatásosabb bosszú, ha keresztül nézel rajta, és boldogan élsz tovább, mintha nem is létezett volna.
2016. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megértem ha az ilyen gennyládára nagyon haragszol, de ha felveszed a kesztyűt, ő nyert! Szard le magasról. Nézz át rajta mint az üvegen! Te, és aki fontos neked, tudjátok mi a pálya!

Ő pedig élvezze hogy hazudgálhat! Ami nagyon gyermeteg elmére vall!

2016. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ezt fogom tenni mer atgondoltam a dolgokat!
2016. jan. 20. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Pitiáner, és aljas dolog ilyenért bosszút állni. Ez az ő élete, ott rontja el, ahol akarja.
2016. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!