Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetek féltékennyé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetek féltékennyé egy fiút?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam,aki nagyon tetszik,és fogalmam sincs,hogy ez kölcsönös-e..sokáig azt hittem az,aztán most meg nem tudom,és elég bizonytalan vagyok.Viszont szeretném féltékennyé tenni,hátha úgy kiderül valmi,hogy esetleg érez irántam valamit.Szóval a kérdésem,hogy hogyan tehetném féltékennyé?és ne csak olyanokat mondjatok,hogy flörtöljek más fiúkkal,hanem esetleg más ötleteket is..és pl mit kéne a fiú előtt csinálnom egy másik fiúval?Mondjuk íncselkednem vele vagy úgy csinálni,mintha bejönne?(mert azért nem akarom,h egy másik fiú azt gondolja,hogy tetszik nekem...közben meg nem,csak vele teszem féltékennyé azt a fiút,aki tetszik)..szval sok sok ötletre lennék kíváncsi,főleg fiúktól,hogy nekik mi lenne az,amitől teljesen kikészülnének és féltékenyek lennének,ha látnák,h azt a kiszemelt lány csinálja..

Köszi előre is a válaszokat! ;)



2016. jan. 28. 23:21
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Mondjuk, ha ahhoz a fiúhoz odamész aki tetszik, és elmondod neki, lehet, hogy egyszerűbb.
2016. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja,persze...és ha nem tetszem neki?nem fogom magam égetni,mert ha fiú lennék megtenném..és lehet,hogy ódivatúnak tartasz,de sztem hiába léphet a lány is,azt,hogy bevallod a másiknak,hogy tetszik,az azért mégis csak a fiú dolga.
2016. jan. 28. 23:42
 3/20 anonim ***** válasza:
Megbeszéled egy másik fiuval, hogy naponta egyszer legalább ora alatt kikéredzkedtek egyszerre pisilni.
2016. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Uristen :D ezt te se gondoltad komolyan remelem:D marmint..most komolyan..el tudnad ezt kepzelni a valo eletben vagy csak viccnek szantad?
2016. jan. 28. 23:48
 5/20 Shai-Hulud ***** válasza:

"pl mit kéne a fiú előtt csinálnom egy másik fiúval?"


Huhúúúúúú!!! :-DDD

2016. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld mert rosszul is kijöhetsz belőle
2016. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A 3. válasz jó ötlet, mert énis féltékeny lennék ha az esetleges kiszemeltem a retyóra járna dugni egy másik sráccal. De mindenképp beszéld meg a másik sráccal a dolgot.
2016. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne az egyszerübb hogyha mondjuk egy barátnödel ketten elhivnátok moziba és a barátnöd utolsó pillanatban "lemondja" és csak ketten mentek nem kell semit tenned ugy is láttni fogod hogy a srác hogy viszonyul hozzád :) tudom hülyeségnekk hangzik de nem az és igy nem is bántod meg azzal hogyha be jösz neki akoor ribinek foog gondolni hogy minden pasival flörtölsz meeg ilyenek
2016. jan. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azt tanuld meg hogy csak az féltékeny aki szerelmes. Ne ilyen hülye gyerek módszerrel nyomulj. Normálisan viselkedj.!!!! Vagy tetszel neki vagy nem.
2016. jan. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#6:ezt hogy érted?

#7:köszi,de erre a szintre nem süllyedek le..tudod azért vannak még határok,főleg,hogy egy egyházi iskolába kicsit magasabb értékrenddel rendelkeznek a gyerekek,mint,hogy ilyeneket csináljanak

#9:Nyomulni semmiképpen nem akarok,soha nem is akartam :) szval én nem úgy akarnám féltékennyé tenni..de akkor hogyan?mert mondod,h ne ilyen gyerekes dolgokat csináljak?de akkor mi mást lehet?most megint összezavarodtam,h esetleg lehet,h tetszem neki,de ha féltékennyé teszem,akkor azt látni fogom rajta,nem???csak mert így elég tanácstalan vagyok..:/

2016. jan. 29. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!