Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Joggal tehetek féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal tehetek féltékennyé ily módon, akár fiút akár lányt, azért amiért soha nem voltam nővel? 22F

Figyelt kérdés

Ennyi idős koromra sem alakult ki nővel, haverságnál több. 17 éves korom óta kondizok, és máig az van előttem hogy olyan testet tartsak fent amilyennel más nem jön szembe, velem egy utcán. Emiatt nagyképű vagyok, olyan ruhákat veszek fel amiben kivehető a széles hátam vonala, a vállaim íve stb

Előfordult hogy egy fiatal pár jött velem szembe megnéztek mindketten, én meg épp rágózás közben mosolyogtam a csajra, csak hogy a csávóját idegesítsem, hisz csak egy vékony senki volt.


A járásom is laza, és általában felnőtt meglett emberek nőit is simán végigmérem

Ez mind azért vált szokásommá, mert rosszul esik hogy soha nem adatott meg a lehetőség hogy egy csajjal megismerkedjek, iskolai éveim alatt nem jártam vegyes osztályba csak fiúk közé.


2014. aug. 23. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem csodálom, hogy egyedül vagy...
2014. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy fölényes, vagy flegma?
2014. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem lennebaratnom es szemet vetnek ra letepnem a fejedet(azert mert valaki vekony 2mp alatt lecsaphat)
2014. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó elképzelés 3-as, csak a való életben valahogy ezek az egyének nem mernek odalépni hozzám, szóvá téve hogy miért is néztem úgy a csajára

Tehát mese habbal ez a megközelítés

2014. aug. 23. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Büszke vagy magadra, amiért képes vagy ránézni egy szép nőre?
2014. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
küldj képet, kiváncsi vagyok igaz-e
2014. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre bárki képes, hogy megnézze a másik embert :D

Ezzel a stílussal igazából pont az ellenkezőjét váltod ki, legalábbis nálam biztosan, de ha fiú lennék is csak sajnálnálak, már ne is haragudj, főleg hogy ezt elmondtad.

2014. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok hiába gyúrsz ha egy senki vagy amugy azert sem utnek le teged mert nem lepted at a hatart pl megtapiznad a nojet tibb eszuk van mint neked :) belinkelnem a vidit amin egy erdoben meg a csavo a csajaval(boxolo) 2 nagy darab bu..zi all pofan veri a baratnojet az meg mind kettot kiosztja teso :))
2014. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

wow ember képes vagy használni a szemed, tényleg? Ez ám a teljesítmény... (csak, hogy felfogd mivel a kérdés alapján nem nézek ki belőled ennyit; az imént gúnyolódtam)


Nagyképű vagy flegma, bunkó és azt hiszed elég egy jó test a boldog párkapcsolathoz (ami bizonyítja, hogy eszed sincs túl sok) vajon miért nem kellesz egy nőnek se, nem is értem. (szintén gyengébbek kedvéért; ezek ROSSZ tulajdonságok, taszítják a nőket, értelmes nő ilyennel szóba se áll). És még dicsekedsz is vele, komolyan semmi szégyenérzet nincs benned, nem ma barnult emberektől láttam eddig csak ilyen viselkedést, gratulálok, hogy a szintjükön vagy.


Laza a járásod, ez komoly? Arra nem akarsz büszke lenni, hogy 2 füled van? kb annyira releváns...


"máig az van előttem hogy olyan testet tartsak fent amilyennel más nem jön szembe, velem egy utcán" rossz hírem van öreg, mindig lesz szebb, jobb testű pasi hivatásos testépítők, sportolók stb.


És végül a kedvencem, brühühű nem adatott meg a lehetőség, persze gondolom az egész világ hibás csak te nem. Tipikus hárítás, érdekes, hogy egy "vékony senki"-nek nekimennél de magaddal félsz szembenézni. Ez szimpla gyávaság.


Attól amúgy, hogy pasi osztályod volt még lehet ismerkedni meg csajokkal beszélgetni vagy valaki pisztollyal a fejednél megtiltotta?

2014. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!