Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Éreztetek már úgy, hogy nemis...

Éreztetek már úgy, hogy nemis nagyon érdekel az ellenkező nem, mert "szerelmesek" vagytok a hobbitokba?

Figyelt kérdés

Én már éreztem így, és most újra ezt érzem. Olyan hobbim van, ami egyben a szenvedélyem is, és most hogy újra elkezdtem űzni, ismét nem érdekelnek a pasik, illetve az hogy párkapcsolatom legyen. Mikor nem volt része az életemnek ez a szenvedélyem, akkor ez állt a középpontban, hogy legyen kapcsolatom (mikor volt párom akkor Ő volt a mindenem), nem tudtam örülni semminek pár nélkül, de most boldog vagyok, úgy érzem magam, mintha szerelmes lennék a szenvedélyembe, a hobbimba - ami egyébként egy sport. Lehet az is közrejátszik, hogy nincs sok barátom, de ezáltal a hobbim által gyakran vagyok társaságba, több pasinak be is jövök a társaságból és ez jó érzés.

Ti éreztetek már így? Tett már boldoggá így egy "hobbi"?

21/L


2014. okt. 12. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. A hobbitok túl alacsonyak.
2014. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ami most engem érdekel azt nem nevezném hobbinak, de lényegében nem nagyon érdekel a kapcsolat most a jelenlegi dolog mellett.
2014. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hobbid nem fog kinyalni. :/
2014. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányoknál jobban működhet ez a dolog, fiúknál sokkal több hobbi van, de nálunk kissé más a biokémia, akaratlanul is előrébb helyezi magát, legyen az bármilyen hobbi.
2014. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán azért sem volt még soha barátnőm, mert túl sok időt töltök a hobbimmal. Nagyon szeretek alkotni, de én mégsem azért csinálom, mert szerelmes lennék belé. Talán csak egyszerűen ebbe menekültem. Szívesen visszavennék abból az időből, amit ennek az űzésébe ölök, egy olyan lányért, aki képes lenne viszonozni az érzelmeim, aki képes lenne úgy elfogadni, ahogy vagyok, aki képes lenne azt az örömöt visszaadni, amit a hobbim űzésekor átélek... De félek, hogy ilyet soha nem fogok találni. Próbáltam már ismerkedni, és teljesen reménytelennek látom a helyzetet. De ez legalább elnyomja valamennyire a szerelem iránti vágyamat, bár mostanában egyre jobban erősödik, nem tudok mit csinálni.
2014. okt. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!