Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiu, aki tetszik, lefekudt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu, aki tetszik, lefekudt az egyik baratnommel es nem zavar. Akkor nem is tetszik?

Figyelt kérdés

A lany nem is baratnom csak "haver" vagy mi

A fiu szerelmes belem azt mondja ,de en az a "jo kislany fajta vagyok" es nem mentem veluk bulizni

A lany mar nagyon vart erre az alkalomra...nem mondom h riba*c ,mert nincs kozom hozza,de o mindenkivel volt mar kb

A fiu most hivott fel h o mennyire idiota stb...nekem az volt a valaszom h oke ,egeszsegedre es letettem

Ha nem zavar ez annyira (nyilvan azert nem tetszik a dolog) akkor nem is erezhetek iranta semmit?



2016. jan. 30. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor te nem érzel iránta semmit.
2016. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na akkor most tisztázom. Ha tetszik az az jelenti, hogy valami rajta megfogott mondjuk a haja, szeme, alakja stb. Éppen ezért szemmi vagy nagyon kicsi érzelmi kötődés alakul ki. Ha szerelmes vagy belé (gondolom azt nem kell magyarázni) akkor már van érzelmi kötődés és akkor zavarna. Szóval normális, hogy téged nem érdekel.
2016. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy, csak értetlenül ülsz az események mellett
2016. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazabol az a baj h most kezdtem jobban megkedvelni beszelgetni stb es o az egyetlen aki nem nevet rajtam h hulye vagyok ,hanem velem nevet (kicsit hulyenek tartom magam)

A lany mondta nekem h mar nagyon varja a pentek estet,mert o megszerzi maganak .En nevetve mondtam h oke ,nekem mindegy

Es most nem is tudom mar h zavar e vagy nem

2016. jan. 30. 12:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes beléd, és tetszik neked, miért nem jártok még?


Egyébként meg nem lenne egészséges kiakadni és hisztizni azért, hogy egy srác, akivel nem jársz, csak éppen tetszik, lefeküdt egy lánnyal, aki nem a barátnőd, csak haverod. Nagyon mély érzések még biztos nem alakultak ki, de ki tudja, mi lesz még ebből.

2016. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kimondom én helyetted is, hogy az a lány ri.banc....

Az ilyen srácnál jobbat érdemelsz....Egy normális férfi nem fekszik csak úgy le valakivel, és mellé nem is hülyít téged, miközben mással kefél......Ez nem szerelem...a srác azt sem tudja, mi az..

Tudom, hogy ilyenkor a lányoknak kikapcsol az agya, de gondolkozz már!

2016. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazabol gondolkodok,de nem tudom mi lenne a jo dontes...most csinaljak ugy ,mintha semmi sem tortent volna vagy ne is baratkozzak vele?
2016. jan. 30. 14:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Pontosan! Csinalj ugy mintha semmi nem tortent volna es felejtsd el... Ha szerelmes beled akkor minek dug masik lanyokkal? Gondolkozz... Egyaltalan nem erez irantad semmit ha erezne nem dugta volna meg azt a csajt akirol az a velemenyem amit leírtál hogy egy rihe :)
2016. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
O arra hivatkozott h reszeg volt:Dd nekem mar maga a reszegseg se tetszett...
2016. jan. 30. 15:11
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: Tanuld meg, az alkohol soha nem kifogás!
2016. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!