Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon magányos vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok, szeretnék már végre barátnőt, de nagyon szerencsétlen vagyok. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess lányokkal neten.
2016. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hol laksz, hány éves vagy? 22/L
2016. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Debrecen, 20/F
2016. febr. 1. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Debrecenbe még sokkal jobban is lehet csajozni mint itt ahol én lakok. Szóval tényleg szerencsétlen vagy.


De én tudom a csodaszert.


1. lépés: nyomd meg a fő gombot a számítógépen

2. lépés: hagyd el a házat 180 másodperc múlva

3. lépés: kezdeményezz beszélgetést lányokkal a való életben

2016. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első és legnehezebb lépés: Változtass a hozzáállásodon. Elhiszem, hogy el vagy keseredve de ha úgy állsz hozzá, hogy szerencsétlen vagy az nem éppen bejövős a csajoknak.


Nem tudom hogy nézel ki, de fontos, hogy legyél ápolt. Ha nem is vagy kigyúrt adonisz azért látszódjon, hogy törődsz magaddal (nem zsíros haj amit már rég vágni kéne, rossz szag stb.), ez alap, pedig sok pasi itt bukik el.


Magabiztosnak kell lenned és megszólítani a csajokat lehetőleg nem makogva. El fognak utasítani páran az biztos, de nem szabad feladni. Nem kell nagyon nyomulni, de azért próbálkozz beszélgetni csajokkal. Legyél udvarias és kicsit életvidámabb, magabiztosabb.


Ha nagyon nyuszi vagy még akkor próbálkozz előbb egy csendesebb, visszafogottabb "szürke kisegérnél" és nem a leghangosabbnál csajnál akire hordákban tapadnak a pasik. :) Nem azt mondom, hogy keresd meg a legcsúnyább csajt aki aztán végképp kétségbe van esve, mert nyilván olyannál próbálkozz aki be is jön de esélyed is van nála. Sok sikert!

2016. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!