Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sos na szoval a baratomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos na szoval a baratomnak szeretnek kesziteni valentinnapra 365 db szivet amire mindegyikre van irva vmi aranyos. Tudtok parat irni vagy ha van olyan oldal linketlek pls?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Uhh ez tök cuki ajándék. Én szívesen segítek!

Mire gondolsz? Tulajdonságokra? :)

2016. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat arra is igazabol vannak otleteim csak amikor kene nem nagyon jut mind eszembe es azert 365 kicsit sok...hat nem tudom igazabol barmi johet ami aranyos, jobb kedvet ad neki, erzi h szeretem, lehet humoros mindegy csak ereztesse vele h fontos.. Koszonom h segitesz:)
2016. febr. 1. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van napi topjoy kupakod? A telódon? Azok közül szerintem írhatsz párat :)
2016. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vok...

Igen azok közül írhatsz ;)

Meg aztán egy nagycsomó jó tulajdonságot! Aranyos megértő kedves... ha leírod azokat már meglesz 50 😂

Aztán olya szavakat ami a közös élményeitekre emlékezteti őt. Pl: balaton.... :)

Vagy ami az összeismerkedésetekkel kapcsolatos :)

aztán neten van rengeteg szerelmes idézet.... :)

Ha még eszembe jut valami majd írok 😂

2016. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,ez nagyon aranyos ajandek. En egyszer anyukamnak csinaltam ilyet,a 45.szulinapjara. 45 cetlire rairtam egy-egy dolgot,amit szeretek benne. Volt,amire komolyabb dolgot irtam,de akadt benne humoros,illetve nagyon szemelyes is.

Esetleg nehany fontosabb datumot is felirhatsz. Ha jol tudsz rajzolni,par darabra alkothatsz valami cukit.

Mindenesetre a parod szerintem nagyon fog orulni neki.:)

2016. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!