Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan jóképű fiú, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan jóképű fiú, akit nem érdekel ha egy lány csak átlagosan néz ki?

Figyelt kérdés

Félre ne értse senki, ez most nem társkeresés :D Egy olyan lány vagyok, aki olyan se szép se csúnya, de szerelmes lett egy jóképű, okos srácba. Ti hallottatok már olyan esetről, hogy a jóképű fiút nem csak a kifejezetten szép lányok érdekelték? :/

Légyszi normális válaszokat írjatok.



2016. febr. 3. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem már sokan tartottak jóképűnek szóval gondolom az vagyok,és nekem megfelel egy átlagos lány,a nagyon szép lányoknál esélyem úgyse lenne mert nem ez páwa b*zis öltözködésű vagyok és menő sem vagyok,a személyiségem olyan hogy nincs belőle mégegy de ezt a lányok manapság úgyis leszarják
2016. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet van. Viszont, kérdezem én: Itt van olyan csinos lány, akit nem érdekel ha egy fiú csúnya? Na erre válaszolj kérdező. :)
2016. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. butaság amit írsz bárkinek van esélye bárkinél szerintem. Ha átlagos vagy lehet a belsőd sokkal szebb és az fogja majd meg a fiút.

Első válaszoló neked meg annyit, hogy miért ne lenne?

Azt nagyon gyorsan le lehet szűrni ha valaki egy pi++a, személyes tapasztalatból mondom én egy ronda gyerek vagyok de nagyon szép barátnőim voltak a pénzben sem úszkálok, viszont érdekesen élem az életem. Mindig lehet a másikban találni olyat ami megfog elsőre a külső aztán a belső ha mindenki megadja a másiknak az esélyt hogy megmutasson magából egy kis darabot sokkal egyszerűbb az egész dolog.

2016. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

2. válaszoló: Nem tudom hogy a nagyon csinos lányok közül járna -e valaki egy kevésbé jóképű fiúval. Épp ezért aggódom, hogy ez a fiú (aki egyébként belül még gyönyörűbb mint kívül:) ) számításba venne egy átlagos lányt. Nagyon szeretem őt, talán egyszer ha rájön, fontosabb lesz neki a belsőm.

2016. febr. 3. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam egy átlagos lány az szépnek számít de ha gondolod privátba küldhetsz képet én őszintén de nem sértően megmondom a véleményemet
2016. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen bar nem vagyok jóképű de vannak jokepu haverjaim atlagos lánnyal...
2016. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van :) De manapság a menő a divat hiába néz valaki jól ha nem "menő" akkor úgyis koptatják még az átlagos csajok is Szóval no comment.
2016. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a ,,zöld kezecske"! Köszi a válaszokat! :)
2016. febr. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!