Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen típusú fiúknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú fiúknak milyen lány jön be?

Figyelt kérdés

Vicces, sportoló, közvetlen, barátságos.

A fiú egyik haverja egymással piszkál minket, hogy együtt vagyunk, meg ilyenek.. A fiút - aki tetszik - nem nagyon érdekli a dolog, nem zavarja. Én viszont, hogy ne jöjjenek rá, hogy nekem tetszik, ezért gyakran megütöm a haverját, ha piszkál minket, és ha a suliban elmegyek a szekrényük előtt a kiszemeltem összes haverja engem néz - gyakran elnevetik magukat. Jelenthet az valamit, hogy a haverja piszkál? Az ilyen típusú fiúknak (fentebb) milyen lányok tetszenek? Mit jelent az, hogy nem foglalkozik azzal, ha minket piszkálnak? (Néha ő is azert megüti)



2016. febr. 4. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mindenkinek más az ízlése..
2016. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
IBeszeld meg vele ;)
2016. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek előadják, hogy a nőies alkatú nőket kedvelik, majd rámutatnak egy 40 kilós csajra, szemléltetve, hogy mire is gondolnak.
2016. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Szőrös lábú és hátú,donga lábú.Emellett legyen jó mély hangja.Szellentés közben mindig körözzön a karjaival,mint egy bevadult szélmalom.Legyen egy szeretlek kiskutyám a bal mellére tetoválva.
2016. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Ezt így pontosan nem lehet megmondani. Ha a barátai nevetnek, ha elmész előttük, lehetséges hogy tetszel valamelyiküknek. Esetleg valamelyik barátnőd rákérdezhetne nála, hogy tetszik e neki valaki az osztályból.

2016. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2016. febr. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!