Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ikertestvérek. Melyiket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ikertestvérek. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Egy ideje már figyelgetek egy lány ikerpárt, és nagyon megtetszettek. A gond csak az, hogy nem tudom, melyiküknél kezdjek. Hiába vannak ketten, szerintem csak egy lehetőségem van: nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ha az egyik nem jön össze, akkor szerintem utána kicsit égő a másiknál is bepróbálkozni, nem biztos, hogy ez jó fényt vetne rám...


Szóval, a jellemzés:


A) Nekem ő tetszett meg először, külsőre nekem jobban bejön, mint a másik, nagyon szexi lány. Kicsit talán bele is szerettem... A szívem és a "második agyam" őt választaná. :)


B) Visszafogottabb természetű, de nekem kevésbé tetszik külsőre. Okosabb, talán higgadtabb is. Hosszabb távon lehet, hogy jobban összeillenék vele a természete miatt, de ezt nem tudhatom. Az esélyeim szerintem nála jobbak lennének, mint a tesójánál, és ez egy fontos szempont, mert rég volt már barátnőm. De ezt sem tudhatom előre... Az eszem azt diktálná, hogy őt válasszam.


Nem tudom, hogy mitévő legyek, de mindenképpen kettejük közül szeretnék választani.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


18/f



2016. febr. 5. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A)-nak udvarolj. Indoklás: vonzóbb számodra. Ha nem sikerül, akkor egy C) legyen. (Két különböző lány, nem szabad őket egy kalap alá venni.)
2016. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet. Ebben valóban igazad van, hiába ikrek, nem szabad egy kalap alá venni őket!
2016. febr. 5. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Mindkettőnek, mivel ikrek mindent egyszerre kell csinálniuk még az ágyban is.
2016. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem probalj meg mind a kettovel jobban megismerkedni. Es egy ido utan az egyiknek jobban fog tetszeni a szemelyisege es azt valaszd.
2016. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Válaszd A-t, B-t meg mutasd be nekem :D
2016. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Másik 73%-os vagyok) Hát nemtom, lehet, hogy elhívhatnád egyszerre mindkettőt kávézni. Aztán kiderülne, hogy téged a szíved melyik irányba húz, esetleg kiderülne, hogy te melyik lánynak tetszel. De amúgy nemtom tényleg:)
2016. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess mindkettőjükkel! De csak az egyiket hívd randira, a beszélgetések alapján úgyis rájössz melyik SZEMÉLYISÉGE vonzóbb számodra.
2016. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!