Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meiket valasszam a baratomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meiket valasszam a baratomat aki 16 eves de nagyon sok hibaja van vagya 23 evest akivel sok a kozos es mindent megtenne ertem?

Figyelt kérdés
14 eves vagyoka baratom 17 szeretem a baratom de neha sok dolog van ami nem tetszik benne, mit tegyek? Meg csak 1 hete jarunk pl azt nem tetszik hogy sokszor elismetel dolgokat neha tul sokat akar, bejott egy uj fiu a kepbe aki nagyon tetszik es akar jarni velem de o 23 eves,

2015. nov. 5. 20:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat 16 eves a baratom de mindjart 17 azert irtam egyiknel 16-ot masiknal 17-et
2015. nov. 5. 20:03
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Látszik a leírásból hogy éretlen vagy, minek jössz össze olyannal akiben nem tetszenek dolgok? Szakíts vele.

Az meg hogy 23 évessel összejössz 14 évesen...a szánalom kategória. De ha romák vagytok ez elfogadott persze.

2015. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
23 éves csak dugni akar veled. Fogadni merek.
2015. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsõnek igaza van. Nem kellett volna összejönni vele ha nem vagy szerelmes. A 23 évest meg nagyon gyorsan verd ki a fejedbõl és ha már itt tartunk a te érettségi szinteddel az összes pasit még vagy 2 évig.

Gyerek vagy még.

2015. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minek jössz össze olyannal akiben ennyi minden nem tetszik? Amúgy azt válaszd amelyiket szereted és úgy érzed boldog lennél vele :)


A 2esnek meg: inkább az a szánalom hogy egyesek képesek pusztán kor alapján ítélkezni mások felett...

2015. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
#5: "az a szánalom hogy egyesek képesek pusztán kor alapján ítélkezni mások felett..." Na akkor egy érvet mondj már miért jó ha egy 14 éves iskolás lány összejön egy 23 éves férfival. A naív kislányt látja benne akit kihasználhat! A naív kislány meg örül hogy foglalkozik vele egy idősebb srác még pofára nem esik!
2015. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös: "az a szánalom hogy egyesek képesek pusztán kor alapján ítélkezni mások felett..." Szánalom hogy egyesek egy VÉLEMÉNY alapján ítélkeznek a másikról!
2015. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Nem mondtam semmi olyat hogy ez követendő példa lenne. Ez nem jó vagy rossz, nem így kéne hozzáállni. Viszont te miért beszélsz úgy mintha ismernéd a fiút? oO

2015. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj együtt a 17 éves barátoddal és csald meg a 23 évessel. Hidd el, nagyon sokat fogsz tanulni az esetből! Úgyis ez lesz, mert rohadt naív és éretlen vagy, hogy rendesen kezeld ezt a szituációt, az fog "történni" veled is mint ami a rohadt naív és éretlen lányokkal általában. Statisztika leszel. Remek lecke lesz, csak majd ne felejtsen el eszedbe jutni az a GyK-s gyerek, mer
2015. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...t én megmondtam!
2015. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!