Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mit érez irántam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit érez irántam? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Nem tudom, hogy bejövök-e neki. Van olyan amikor rámnéz, oldalról rámpillant. Ő írt rám először facebookon :) Amikor én is ráírtam, akkor egyből visszaírt pedig előtte nem is volt fent. Velem soha nem bunkózott még, pedig másokkal azért szokott, akkor is, ha csak elég ritkán. Sokszor hülyéskedik velem, ilyenkor együtt nevetünk. Mikor beszélni szoktunk mosolyogni szokott, vagy sokszor együtt nevetünk. Elég sokszor csinálja azt, hogy elmegy mellettem, nagyon közel hozzám. Viszonylag elég sokszor szokott beszélgetést kezdeményezni velem, de csak pár dolgot kérdez. Tetszhetek neki? És ha igen, akkor hogyan kerüljek közelebb hozzá? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)

2016. febr. 5. 23:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 15/L :)
2016. febr. 5. 23:12
 2/5 anonim ***** válasza:

a srác hány éves?


Ha állva beszélgettek, akkor a lábait is figyeld meg, hogy felet fordítja-e :)

2016. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kellen BMW meg Benz

Kellene arany ezért terpesztesz

2016. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő is 15 éves. Tényleg, ezt még nem is figyeltem meg. Na majd most:D
2016. febr. 5. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha egyből visszaírt, akkor bejössz neki. Azt jelenti, hogy szokta a beszélgetéseiteket is visszaolvasgatni, meg gondol rád, és ha szól a telefon, hogy valaki írt egyből rohan megnézni, mert várja, hogy keresd. Akire én teszek magasról, olyan értelemben, hogy nem tetszik nekem, az én esetemben lány mert fi vagyok, elolvasom mikor időm van és válaszolok mikor időm van rá.
2016. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!