Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez irántam valamit a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit a lány?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor ismertem meg a lányt, az elején alig beszélgettünk, aztán kiderült hogy teljesen ugyanaz a zene ízlésünk. A barátnői sokat kuncogtak, és valamelyikük hangosan mondott valami belső poént, mire elmenekült, később elmondta hogy velem kapcsolatos volt, és csak kínosan érezte magát miatta. Nagyon őszinte lány, vannak dolgaim, amit ő soknak érez, például nagyon ölelgetős típus vagyok, ő meg egy kész cukiság, és amikor voltunk egy koncerten, annyira törékeny, kérte hogy védjem meg a pogónál, aztán a sör hatására úgy éreztem muszáj megpuszilnom, és az már sok volt neki. De úgy érzem egyre többet enged. Tudom, hogy odáig van egy srácért, akinek nem kell, szoktunk róla beszélni. Sok fiú barátja van, szóval biztos érzékeli, hogy nekem komolyabban is bejön, de nem húzódik el már amikor magamhoz ölelem, olykor meg távolságot tart. Csak félénk, vagy nem tudja mit akar? Nagyon félek hogy sok vagyok neki, de azt mondta hogy akkor majd szólni fog. Tegnap átjött hozzám egy haverom, és felhívott 11körül, hogy kettesben vannak a barátnőjével és hogy nincs-e kedvem kocsmázni, végül feljöttek hozzám, és marha jót buliztunk négyesben. Hajnaltájt a haverom meg a barátnő elmentek, majdnem hazáig kísértem a lányt, majd visszafordultunk és az egész napot együtt töltöttük. Aludtunk is valamicskét, nem bírtam ki hogy ne öleljem át, de akkor már aludt. Amikor felkeltünk, és mondtam neki hogy kifliben aludtunk, meglepődött, és zavarba jött, nem emlékezett rá... Valahogy mintha akarna is valamit, meg nem is. Nem értem...

18F ( a lány velem egykorú )



2016. jan. 31. 23:09
 1/2 anonim válasza:
Szerintem tetszeni tetszel neki de nem szerelmes es az a masik fiu szerelem teren fontosabb neki.Ezt az olelgetos dolgot hagyd el mert idegesito ha egy fiu ezt csinalja.Nekem is csak fiu barataim vannak es az a velemenyem hogy ha egyszer tobben elmemtek bulizni tancolj es legyel kicsit mas lanyokkal is es meglatod hogy mennyire lesz feltekeny.Ha zavarja akkor szerintem jo eselyed van.18/l
2016. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most ismerted be, hogy te vagy a cserecsatár: legnagyobb marhaság, már bocsi, hogy ketten beszéltek egy másik srácról, akiért oda van. Ezért nem úgy fog kezelni mint egy pasit, hanem mint egy lélektársat akinél kiönthti a bajait. Te meg keress más csajt, mert ebből én azt vettem ki, hogy te neki mindig tartalékmegoldás vagy. De azt te döntöd el, hogy elfogadod, vagy hagyod a retekbe. Keress olyan csajt aki nem más után nyávog, hanem tényleg téged akar.
2016. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!