Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit szólnátok, ha ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha ezt tenné a pasitok?

Figyelt kérdés
A barátom egyszer azt írta az osztálytársának,hogy szerinte jó csaj de csak ennyit és mást nem. És azt mondta hogy ilyenért ne haragudjak meg mert ő is pasiból van és attól,hogy valaki jó csaj még nem kell neki senki rajtam kívül.

2016. jan. 24. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet igaza van, de ha megnyugtat, en is mérges lennek ra!
2016. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólnék mert te is tudod hogy nem ez az első és nem is az utolsó pasid. Legalábbis nem az utolsó.
2016. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te csak a barátodat tartod jóképűnek? Van még olyan fiú/férfi, akit "jó pasinak" tartasz? Na ugye.


Nem ismerjük a pontos szituációt és a barátodat sem, de szerintem semmi komolyat nem kell beleképzelni. Lehet, hogy a lány önbizalomhiányos, a barátodnak panaszkodott hogy csúnya, a barátod meg megnyugtatta. Vagy simán megkérdezte a barátodat, hogy "szerinted szép vagyok?"

Vagy akármi ilyen ártatlan szituáció lehet.

Az egyik fiúhaverom most vizsgázott, utána találkoztunk vele (a barátom és én), a haverom öltönyben volt, és az első reakcióm mikor megláttam az volt, hogy "Hű de jól nézel ki!"

A barátom ott volt mellettem, hallotta, de nem hinném, hogy bármi rosszra gondolt volna ettől... És nem is kell neki, attól hogy dicsérek, bókolok valakinek, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy járnék is vele...


Persze ha rendszeresen előfordul és sokat foglalkozik amúgy is a lánnyal, az már gyanús....

2016. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ti nők miért problémáztok ilyen semmiségeken? Csak sima megjegyzés volt ennyi... Amég nem törődik vele semmi gond. Egyből megsértődtök -.- persze szakíts vele ez miatt mert azt mondta egy másik lánynak hogy szép.
2016. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább akkor haragudnék rá, ha azt hazudná hogy én tetszem neki külsőre egyedül. Teljesen normális ha másokat is vonzónak tart külsőre, ezzel nincs semmi baj amíg hűséges hozzád. Nem véletlenül van veled a barátod, nem csak a külső számít, valószínűleg te valamivel többet nyújtasz neki. És ez szerintem ami igazán fontos.
2016. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En nem szolnek es nem is lennek merges.

15/L

2016. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!