Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A srác nem ír. Ettől még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác nem ír. Ettől még lehet belőle valami vagy felejtős a dolog? (lent folyt. )

Figyelt kérdés
Van egy srác aki régóta tetszik, bár nem találkozunk túl sokat. Általában házibulikban futunk össze. Facebookon szoktunk beszélni, de mindig én írok rá. Van, hogy egy egész hétvégét végigbeszélgetünk, érdeklődik és kéri, hogy meséljek valamit, meg hasonlók, de aztán megint nem jelentkezik... Lehet ebből valami vagy inkább ne zaklassam tovább? 16/L
2016. febr. 9. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem sajna... ha leszarod irni fog. De ha komolyat akara mindig irna. 18/L
2016. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem érdekled... én ilyenkor csak udvariasságból írok vissza és érdeklődök.
2016. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát átérzem a helyzetedet:D és én azt hiszem hogy nem kell erőltetni azt ami ennyire nem megy.. legalábbis én nem fogom
2016. febr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért nem hagyom annyiban, mert kedvelem. Azt nem hiszem, hogy csak udvariasságból érdeklődött. Inkább barátiag. Asszem én is affelé terelem a dolgot....:/ :)
2016. febr. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!