Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Srácok! Szerintetek hogy...

Srácok! Szerintetek hogy mutat egy 180 cm-es nőn a magassarkú? Dögös vagy inkább felejtős a dolog?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy egy 100 kilós vagy egy 60 kilós nőről beszélünk :)
2014. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egész konkrétan 68 kilóról beszélünk:) :D
2014. jún. 19. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy kihozza a figurát, mint egy alacsonyabb nőnél.
2014. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldjél képet.
2014. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy jól áll a magasabbaknak is, csak az utcán az emberek 95%-nál nagyobb lesz, és olyannak fog tűnni mint egy óriás. Vagy lehet, hogy ezt csak a viselő érzi így?! :)

Persze tudom ott a sok modell... mondjuk külföldön talán nyitottabbak az emberek.

2014. jún. 20. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:

180 centis, inkább vékony (de nem gebe) alkatú nő vagyok, és előszeretettel hordok magas sarkút. Az egy dolog, hogy alig találok nálam magasabb férfit, de szerintem nagyon csinos és nőies, nagyon szeretem.


29/N

2014. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!