Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez ugye csak egy átmeneti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye csak egy átmeneti tinédzer érzés?

Figyelt kérdés
17/F Az utóbbi időkben nézegettem romantikus témájú filmeket, animéket, és hát szörnyű döntés volt xd Ahogy a párokat néztem, nagyon hiányérzetem lett, mert az biztos, hogy rohadt jó érzés, és nekem jelenleg(még pár évig) nem lehet senkim. Olyan érzésem van, hogyha találkozok valakivel, aki vonzó, képes vagyok beleszeretni, csak hogy "kielégítsem a szeretet utáni vágyamat". Csakhogy tudom, hogy egy ilyen kapcsolat nem működőképes(mert a test nem olyan fontos, mint a személyiség), ezért nem is akarok belemenni ilyesmibe, mégis kínoz. Két dolog: Ez ugye el fog múlni, és hogy abba kéne-e hagynom az ilyen filmeket?
2016. febr. 10. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, hagyd abba. :D
2016. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vampire knight ot nezz:'D
2016. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az ,hogy pár évig?

Mi a tököm? O.o :O


Keress magadnak egy csajt.

2016. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát a filmeket hagyd el! és ha lesz bnőd el fog múlni
2016. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as, igaza van a kérdezőnek! Ebben a korban nem ez a fontos számára, ráér később.


Kérdező, helyette nézzél Odaátot, az jó dolog. :D Ott nincs love, vagyis annyi nincs. :D

2016. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

előbb utóbb úgyis bele fogsz szeretni valakibe az első nagy MINDENT elsöprő szerelem, aztán majd szakítottok (persze te úgy érzed ő az igazi és ez örökre szól) aztán meg majd letörsz mint a bili füle...


aztán kihevered (jó sokára) majd elkezdesz másokkal is randizgatni jártok idei-óráig lassan felnősz.. benő a fejed lágya és ha sikered van megtalálod a partnered a kvöetkező 5-10 15 évre majd beleuntok egymásba a hétköznapok szürkeségébe egyre többet veszekedtek vagy csak simán elunjátok egymást amíg az egyikőtök félre nem lép vagy épp mindketten, majd elváltok a gyerekek kirepültek és felnőttek és esetleg ha még szerencséd van az 50-es éveidbe találsz magadnak egy párt aki szeret és megért, ha kevesebb akkor magányosan fogod tengetni öreg napjaid a "gyerekek" már csak-csak alig látogatnak haza, meghal minden barátod és mindenki akit szerettél majd magányosan fogsz meghalni távol mindenkitől..

2016. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ősnek:


Nem úgy értettem.

Pont az ellenkezője.

2016. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!