Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez csak egy...

Szerintetek ez csak egy átmeneti érzés?

Figyelt kérdés
Azt érzem hogy azt a kutyát akit eddog mindennél jobban szerettem, mintha már nem szeretném annyira mint pár nappal ezelőtt. pedig nem csinált semmi olyat ,ami miatt haragudnék rá. Nem értem mièrt van. Igaz, csak egy napja érzem ezt de kikèszülök tőle

2014. júl. 10. 12:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Álmodtál olyat esetleg a kutyádról ami felkavart vagy ami miatt nem szeretnéd annyira?
2014. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, nemhiszem. :/
2014. júl. 10. 12:56
 3/12 anonim válasza:
valószínű h átmeneti. az is lehet h mégis álmodtál vmi rosszat vele, csak nem emlékszel rá. Elmúlik szerintem.
2014. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az ember érzelmei ingadozóak. Ez is változik. Örök szerelem sem létezik, és ki ne mondta volna életében legalább egyszer, hogy "úgy utálom a családom"? De attól, hogy néha tele van a hócipőd a családoddal/kutyáddal, még szeretheted őket ugyanúgy.

Én még a férjemmel is így vagyok. :) Egyik nap úgy turbékolunk, még két szerelmetes kamasz, a másik nap meg csak kerülgetjük egymást. :)


Vidd el a kutyádat sétálni egy nagyot, lehetőleg úgy, hogy magadnak is engedélyezz egy kis magánéletet. Ha teheted, engedd el valami mezőn, hadd szimatoljon, te meg élvezd a nyarat. :) Vagy menjetek el fagyizni, taníts neki egy új trükköt, vagy csak bújjatok össze és szunyáljatok egy nagyot. :)

2014. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem! Köszi a választ!
2014. júl. 10. 14:40
 6/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős? mióta van veled?
2014. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kb.: 5 éves, úgy találtuk és 2éve van velem.
2014. júl. 10. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
és most mit érzel?
2014. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy most nincs sok kedvem a kutyámhoz ès csak erőltetem amit csinálok vele (amit eddig is szoktam).Meg azt is hogy most inkabb a kutyam nélkül lennèk egy kis időre. De nem tudom hogy ez megoldaná e?
2014. júl. 11. 13:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Eddig ha valami aranyosat csinált egyből kentem oda hozzá: ölelgettem ,becézgettem stb. Mostmár viszont mintha ez nem hatna meg annyira mint pár napja.. :(
2014. júl. 11. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!