Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem teljesen értem. Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem teljesen értem. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik.Bevallottam neki, de persze messengeren (utólag rájöttem nem így kellett volna.)Nekem nem írt vissza.Megkértem barátnőm kérdezze meg mi van. Azt írta neki, hogy meglepődött, de én nem tetszem neki.Ahhoz képest többször látom, hogy rám néz és ha én is ránézek elkapja a tekintetét.Most keringő próbán is többször ránk nézett a tánc partneremmel. Nem igazán értem most mi van.
2016. jan. 22. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
vszinuleg tenyleg nem tetszel neki vagy nem akar semmit annak ellenere, hogy esetleg nem tart csunyanak. ha tetszenel neki, akkor megragadta volna az alkalmat, hidd el.
2016. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valaki más is van a képben. és tanácstalan. tetszel neki. de van egy titka!
2016. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: De akkor miért nem nekem mondta meg, hogy nem tetszem neki?


2. válaszoló:Milyen titokra gondolsz?

2016. jan. 23. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert nem neked mondta? Mert Nem akart megbantani nyilvan konnyebb nem valaszolni...ezert jobb szemelyesen de gondolom ragyuttel:D
2016. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!