Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, mit csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mit csináljak? (többi lent, hosszú)

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lábny, nagyon tetszik nekem. Nálam egy évvel fiatalabb. Sok ilyen válasz van az ijesmi kérdésekre, hogy kerülj közelebb hozzá, meg hogy beszélgess vele. Na most ezzel az a baj, hogy nem vagyunk osztálytársak, még egy szót nem szóltunk egymáshoz. Napi párszor megyünk el egymás mellet a folyosón, én is a barátaimmal, ő is a barátnőivel, a folyosó is szinte tele van. Hát ilyen sok emberelőtt nem merem leszólítani, mondjuk sztem amúgy se merném. Face-n sem találom. De nem is tudom, hogy mit várok, mert ha (valami csoda folytán) tetszenék neki, és ő jönne hozzám (ami elég szánalmas, tudom, de én meg nem merem) szerintem akkor is letagadnám, hogy tetszik nekem, mert (még elég fiatalak vagyunk) az osztályból még senkinek sincs barátnője/barátja, ezért szerintem mindenki cikizne :( ......... na de ez még nem is lenne AKKORA baj, mert végülis eltelik pár év, és lehet akkorra lenne bátorságom...... DE! azt hallottam valamikor, hogy el megy ebből az iskolából (jövőre, kb 3 és fél hónapom van) és iylen kevés idő alatt FOGALMAM SINCS MIT CSINÁLJAK!!! :( :( :( Szóval: Szerintetek mit csináljak?!?!?!?!?!?!?!??!!?!

2016. febr. 12. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen helyzetben vagyok szóval meg tudlak érteni. Annyi különbséggel, hogy szerintem én is tetszek neki, de aztán lehet hogy félreértettem mindent, ugyanis nem is ismerjük egymást csak a viselkedéséből gondolom. Én is gondoltam már rá, hogy várok 12. végéig, de nem tudom, akkor még 2 éven keresztül nézegetni fogjuk egymást? :D Szóval ha eszedbe jut valami világmegváltó ötlet akkor megoszthatnád velem :)
2016. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy 12 éves vagyok :D És amúgy ha jobban belegondolok, szerintem lehet hogy tetszek neki, mert néha, amikor egymás mellet elmegyünk, akkor néz, de mindig elkapja a fejét :D
2016. febr. 12. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Például semmit? Az elsődleges opció. El fog menni, ergo már eleve nincs értelme, valamint igen, fiatal vagy. Amúgyis fellángolás. Ha meg annyira akarod, akkor pedig menj oda hozzá, ja. Ez van.
2016. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok, hogy erre ne hajts, hogy másnak sincs barátnője, barátja az osztályban, mert mi idén végzünk, s az osztly több mint fele életében nem randizott, nem volt szerelmes, nem csókolózott stb. Szóval, ebben a korban is van aki furcsán néz azokra akik szerelmesek ! Szerintem kicsit változtatnod kell a hozzáállásodon, és megembereld magad, mert az bejön a csajoknak. Legyél határozott ! Csak egyszer kell megtedd, aztán rájössz, hogy nem is nagy dolog. Azt meg végképp ne tedd, hogy alkalom adtán letagadod az érzéseid, mert azt a későbbiekben sehogy sem fogod tudni majd kimagyarázni úgy, hogy ne tűnj bénának ! Sok sikert.

19L

2016. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat again :D Amúgy a lánnyal (oszályával) eggyüt járunk úszni, úgyhogy mondjuk ha szárítja a haját (egyedül) akkor elkapom :D De a "Valentin napi titkos levél"-re is gondoltam. És az érzéseimet (hogy tetszik) lehet hogy tényleg nem kéne "eltakarni", még akkor se ha én leszek az első :D
2016. febr. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!