Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy depressziós fiú tetszik....

Egy depressziós fiú tetszik. Hogyan érjem el, hogy megtetszem neki?

Figyelt kérdés
egyre rosszabb egyébként a helyzete, de segíteni akarok neki, mert mióta ismerem tudom, hogy ő jobbat érdemel a mostani érzéseinél. 13/L (légyszi ne ez legyen a legfontosabb majd, hogy én mennyi vagyok!:) )

#fiú #lány #depresszió #tetszés #fiú-lány kapcsolatok
2014. jan. 3. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Épp elég baja van neki szerintem nélküled is. Nem kell, hogy megalázd, még jobban letipord.
2014. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
feküdj le vele párszor és jobb kedve lesz gondolom ezt a választ vártad.
2014. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
beszélgess vele.. mond meg hogy bejön neked és szeretnéd hogy legyen köztetek valami :)
2014. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
háát a lényeg hogy ne minent rogton akarj. eloszor csak legyél kedves vele, foglalkozz vele szoval érezze hogy torodsz vele. probálj vele lenni amikor csak tudsz és beszélgessetek sokat. ez minden depressziosnak jot tesz. és majd csak kialakul valami. de a lényeg hogy érezze hogy fontos a számodra.
2014. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tetszeni akarj neki hanem csak beszélgess vele, majd ő eldönti szeretne-e tőled komolyabbat is.
2014. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is félig meddig depressziós vagyok igaz idősebb de engem egy csaj épít fel jelenleg lelkileg, törődik velem, mellettem van és kedveskedik.

Sokat léptem előre az elmúlt 2 hónapban, türelem kell ide. Oké meghalni nem akartam de sajnos épp eleget bántottak a múltban és most annak a csajnak aki segít nekem, neki köszönhetem hogy sikerül felépülnöm :)

2014. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Spongya Bob Kocka ***** válasza:

Beszélgess vele, éreztesd, hogy fontos vagy neki.

Nem tudom mitől depressziós, ha magányos ez tuti bejön, ha más miatt rossz kedvű akkor kisebb az esélyed, de még így is érdemes próbálkozni.

2014. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet ertek az utolso valaszoloval. Elobb csak koszongess neki, vagy ha mar ismeritek egymast kozelebbrol kezdjetek el beszelgetni. Ha latod, hogy ez furcsa neki, ne araszt el szamtalan kerdessel, hanem csak egy:"szia, hogy vagy? milyen oratok lesz? hogy telt a vakacio?(nalunk ep vakacio van)". Ennyi boven eleg. Ha nem vagytok beszelo viszonyban, akkor elegyegyj vele beszelgetesbe, vagy ha nem tudsz, akkor keresd meg valami kozossegi oldalon es irj neki. Elobb inkabb ismerd meg, mert leeht, hogy megvaltoznak az erzeseid iranta es mar nem fog ugy tetszeni. Idovel el is hivhatod eyet setalni stb, de lehetoleg ugyelj arra, hogy ne bantsd meg, mert valoszinuleg nagyon erzekeny.

Sok sikert hozza!

15\L

2014. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ez elotti valaszolo vagyok es egyetertek a 4-es, 5-os es 7-es valaszolokkal.
2014. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom az osszes valaszt!:) (bocsi az ekezetekert, telorol vagyok) regebb ota ismerem, kb. 2 honappal azelott ismertem meg, hogy en lettem depresszios. Nem tudta, de nagyon somat segitett azzal, hogy bdszelt velem. Anno meg tetszettem neki, csak aztan egy darabig nem beszeltunk, es ot is elerte a sotetseg, es azota nagyon semmi.. Koszonom az osszes valaszt, es mindenkinek uzenem aki tapasztalattal beszel, hogyminden jobbra fog fordulni!:)
2014. jan. 3. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!