Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért történik most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért történik most?

Figyelt kérdés

Két hete szakított velem a barátnőm, 3 évig voltunk együtt, mindig is legjobb barátok voltunk. Én az utolsó napon is vacsorával vártam őt, teljesen oda voltam érte, minden kérését és vágyát figyeltem és próbáltam teljesíteni, szerelmes voltam.


A másnap rossz volt utána, viszont azóta...nem érzek semmit. Sem iránta, sem senki iránt, a tulajdon húgomra nem tudok úgy tekinteni, mint előtte..csak egy ember lett mindenki körülöttem. Egyetemre járok, szerencsére az érdeklődésem még meg van ez iránt, de minden más iránt kb elveszett. Eljárok haverokkal ugyanúgy, nevetek velük, de nem vagyok boldog, ha olyan zenét hallgatok amit vele hallgattam, eszembe jut a dolog, de nem fáj, egy pillanatra sem. A mosoly csak álmosoly, a szomorúság csak álszomorúság, kb így tudnám kifejezni a jelenlegi állapotomat. Nem haragszom rá, se magamra. Nem fáj, de nem is jó. Egyszerűen semmi sincsen, senki iránt sem. Mi történhetett? Voltam már túl pár kevésbé jelentős szakításon, azok közül volt amelyik hónapokig fájt, ez azonban komolyabb volt mint az összes együtt, lehetséges, hogy minden érzelmet - ideiglenesen - kiölt ez belőlem? Nem mondom hogy a csalódottság ölte volna meg, mert csalódott sem vagyok...tényleg, mint egy hideg fémdarab, olyannak érzem most magam.


2016. febr. 12. 22:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 23 vagyok, ő pedig 22
2016. febr. 12. 22:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak egy tippet tudok adni,az okát nem találhatom,nagyon nehéz eset...Viszont a helyzet ismerős. Én lassan fél éve nem éreztem sem jól,sem rosszul magam. Viszont van mikor akarok érezni valamit. Nyílván a szomorúságra meg az elkeseredettségre találtam megoldást...szóval,mikor érezni akarok valamit egy elhunyt családtagra gondolok. Képeket szedek elő róla és emlékezek. Ez nálam általában beválik,nagyon elkeseredek,olykor sírni is sikerül. Ezt javasolnám neked is. Egy elhunyt családtag vagy barát vagy valami és emlékek. (A lány emlékét mellőzd,az nem fog kiváltani belőled semmit egyelőre)
2016. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"elvitt beloled egy darabot"
2016. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elindultal a Darth Vederre valas utjan...


Amugy velem is ez tortent, csak nekem meg szakitas sem kellett hozza.

2016. febr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére nincsen olyan közeli rokon, aki az elmúlt 15 évben halt volna meg, így ez a módszer sajnos nem fog működni. Ha Darth Vader leszek, az király. Igazából nem bánom hogy ez van, de ijesztő, és egy kicsit elgondolkodtatott, hogy lesz-e a későbbiekben bármilyen érzelmem, nem akarom a hugom előtt megjátszani magam, hogy tetszik amit mutat, mert nem tetszik, de nem is "nem tetszik", szimplán semmi érdeklődésem nincsen a környezeti jelek hatására. Zöldek mentek
2016. febr. 13. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es, osztom a helyzeted, dettó így vagyok vele...
2016. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!