Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van hogy rám csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy rám csak komolyan néz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki már régóta tetszik. És együtt járunk táncra, más lányokkal nevetgél, beszélget stb. De mikor egymással szembe vagyunk nem mosolyog semmi csak úgy nagy komolyan néz.. Meg ha köszön akkor is csak egy pillanatra néz rám. De mikor messzebb van akkor meg észre szoktam venni, hogy bámul és olyankor nem néz el. Meg úgy ösz-visz 2x beszéltem vele, olyankor se nézett a szemembe csak az arcomra, számra. De annyira furcsállom, hogy bámul mégse mosolyog meg semmi. Miért lehet ez? Tudom hülye kérdés, de előre is köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 14. 16:54
 1/6 anonim válasza:
anál sex
2016. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az a típus
2016. febr. 14. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.
2016. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki?:)
2016. febr. 14. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Komoly nézést
2016. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a nézését meg a járását a csípőjének a ringását.
2016. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!